Windows 2000 - instalacja office 2007

Forum obejmujące tematy systemów operacyjnych oraz wszelakiego, ciekawego oprogramowania.
Awatar użytkownika
WinXFan
Posty: 18
Rejestracja: 10 lut 2022, 12:54

Re: Windows 2000 - instalacja office 2007

Post autor: WinXFan » 27 lut 2022, 15:24

stary_laptop pisze:
24 lut 2022, 23:30
Tak jak by się nie zainstalował, w wersji angielskiej instalacja była krok po kroku może coś trzeba doinstalować ?
Nie było żadnego okienka do instalacji update'a dla DNS, IE6 lub customowego Windows Installera? Hmm, Blackwingcat w wersji v3.1a naprawił instalację z innych dysków, może dlatego nie działa tak jak powinno...
Piteusz pisze:
25 lut 2022, 09:29
WinXFan pisze:
10 lut 2022, 16:21
CycuPL pisze:
01 paź 2021, 23:32
Owszem, coś takiego było - przynajmniej na jednym z innych forów komputerowych da się znaleźć temat odnośnie przetłumaczonego KernelEx-a. Krótko po publikacji został jednak wycofany z powodu wysokiej niestabilności.

Zgodnie z komentarzem umieszczonym w tym miejscu:

https://starykomputerforum.piteusz.ovh/ ... 3070#p3070
KernelEx działa tylko na amerykańskim W2000, a ponadto stabilność pozostawia wiele do życzenia.
Jestem autorem tegóż właśnie spolszczenia dla KernelExa. Chciałbym powiedzieć, że parę dni temu wydałem wersję v3.0i RC, na której większość programów działa bez problemów (w tym polski Office 2007)
O kurde, ale sława nas zatem odwiedziła :D. Czy jest jakaś strona z opisem tego KernelEx? Albo jakiś post to opisujący? Chętnie poczytam i w razie możliwości - potestuję. Może przeproszę się z tym rozwiązaniem :)
Na chwilę obecną post z kernelem jest na WinClubie, ale myślę że mógłbym przenieść ten post tutaj ze względu na to iż forum jest bardziej dla starszych komputerów, więc taka modyfikacja mogłaby trochę podnieść liczbę odwiedzających.
Obrazek

stary_laptop
Posty: 27
Rejestracja: 30 wrz 2021, 21:31

Re: Windows 2000 - instalacja office 2007

Post autor: stary_laptop » 27 lut 2022, 23:18

Nie było żadnego okienka do instalacji update'a dla DNS, IE6 lub customowego Windows Installera? Hmm, Blackwingcat w wersji v3.1a naprawił instalację z innych dysków, może dlatego nie działa tak jak powinno...

Okienka były, i nawet się te "łatki" zainstalowały, problem był z dalszym działaniem. Za drugim razem kernel się zainstalował poprawnie ale chyba polska wersja office 2k7 mu nie po drodze i co bym nie zrobił uruchomienie instalatora nie jest możliwe a bez instalatora można zainstalować część pakietu ale nie działa poprawnie.
Próbowałem już wszystkie sposoby z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=cHsE-JtVJwE&t=303s
Żeby wykluczyć błąd instalacji zainstalowałem na vm windows 2000 sp4 z modyfikowanym kernelem i to samo.
Mimo wszystko zrobiłeś dobrą robotę że działa to na polskiej wersji tak jak na na EN ;) :) :) można by napisać że nawet lepiej

E:
Do korzystania z excel 2007 polecam wersje portable, wymaga 100mb pamięci ram i uruchamia się nieznacznie dłużej ale w konfiguracji p3 1000mhz to nierobi większej różnicy

ODPOWIEDZ