Nasz serwer Unreal Tournament

W tym miejscu możemy porozmawiać o konsolach oraz o grach - niezależnie czy komputerowe, czy też konsolowe.
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Nasz serwer Unreal Tournament

Post autor: Piteusz » 06 kwie 2019, 08:11

Witam!

Chociaż o tym sporo mówiłem na filmikach, tutaj też przypomnę - mamy nasz własny serwer Unreal Tournament! Informacja ta dotyczy Unreala Tournamenta z 1999 lub Game of the year edition z 2000 - multiplayerowej edycji pierwszego Unreala z 1998. Gra jest z czasów, gdy sci-fi strzelanki nie były czymś wstydliwym (obecnie to tylko realizm i kanter strajk), lecz do teraz jest szalenie grywalna.

Wymagania:
1. Unreal Tournament 99 lub GOTY
2. Patch 436

I tylko tyle. Gra była wydana na wiele platform i na każdej bardzo dobrze działała.
Serwer nie sprawdza klucza, więc każdy ma możliwość bezproblemowego zdobycia gry we własnym zakresie. Aczkolwiek fajnie by było grę kupić :D. Najprościej ją kupić na Steamie lub na GOGu. Ale najtaniej zawsze jest zdobyć z allegro pudełko z "Unreal Antologia".

Adres serwera: piteusz.ovh
Hasło: zdary

Miłej zabawy! :D

dub21
Posty: 61
Rejestracja: 06 maja 2018, 09:52

Re: Nasz serwer Unreal Tournament

Post autor: dub21 » 07 kwie 2019, 18:56

Piteusz pisze:
06 kwie 2019, 08:11
Witam!

Chociaż o tym sporo mówiłem na filmikach, tutaj też przypomnę - mamy nasz własny serwer Unreal Tournament! Informacja ta dotyczy Unreala Tournamenta z 1999 lub Game of the year edition z 2000 - multiplayerowej edycji pierwszego Unreala z 1998. Gra jest z czasów, gdy sci-fi strzelanki nie były czymś wstydliwym (obecnie to tylko realizm i kanter strajk), lecz do teraz jest szalenie grywalna.

Wymagania:
1. Unreal Tournament 99 lub GOTY
2. Patch 436

I tylko tyle. Gra była wydana na wiele platform i na każdej bardzo dobrze działała.
Serwer nie sprawdza klucza, więc każdy ma możliwość bezproblemowego zdobycia gry we własnym zakresie. Aczkolwiek fajnie by było grę kupić :D. Najprościej ją kupić na Steamie lub na GOGu. Ale najtaniej zawsze jest zdobyć z allegro pudełko z "Unreal Antologia".

Adres serwera: piteusz.ovh
Hasło: zdary

Miłej zabawy! :D
Hmmm fajna gierka kiedyś się pykało może by się i ja skusił
PC: LENOVO ThinkPad E480 , LENOVO ThinkPad T580

KrissWordPL
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2019, 18:49

Re: Nasz serwer Unreal Tournament

Post autor: KrissWordPL » 30 wrz 2019, 17:36

A ktoś wie skąd można pobrać to ,,Unreal Tournament" (1999) , Miałem CD z cd-action , ale gdzieś mi się zgubił (a z tego co pamiętam i tak był strasznie zarysowany przez młodsze rodzeństwo) .

Awatar użytkownika
shesellsseashells
Posty: 246
Rejestracja: 14 gru 2018, 12:49

Re: Nasz serwer Unreal Tournament

Post autor: shesellsseashells » 03 paź 2019, 21:29

KrissWordPL pisze:
30 wrz 2019, 17:36
A ktoś wie skąd można pobrać to ,,Unreal Tournament" (1999) , Miałem CD z cd-action , ale gdzieś mi się zgubił (a z tego co pamiętam i tak był strasznie zarysowany przez młodsze rodzeństwo) .
CD można w mniejszym lub większym stopniu odratować starannie je czyszcząc alkoholem i zgrywając obraz za pomocą dosyć nowego i niezużytego napędu. UT99 Można kupić na GOGu lub używaną kopię na Allegro czy innym OLX a jeżeli chodzi o piractwo to w sumie mogę powiedzieć tylko o pewnej zatoce.. Nie popieramy piractwa na tej stronie, za co serdecznie przepraszam.
Między tym
Myślę, że to miłe i przyjemne jest
Miłość mąci w głowie, nie daje spokoju mi
Zła obawa, że cię stracę
Gdy drażnisz mnie

ODPOWIEDZ