Nie chce mi się grać w gry

W tym miejscu możemy porozmawiać o konsolach oraz o grach - niezależnie czy komputerowe, czy też konsolowe.
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Nie chce mi się grać w gry

Post autor: Piteusz » 27 cze 2020, 08:46

Ziomalowie, mam problem. Bowiem - nie chce mi się grać w gry. Mam sporo gier do nadrobienia, nawet gry, na które czekałem baaaaaaardzo długo. Co tu się dzieje...

Cały czas wydaje mi się, że tracę czas, wolę go inwestować w robienie filmików, w poprawianie strony itd. - szczególnie, że go praktycznie ostatnio nie mam (stąd dziubdzianie filmika minutka dziennie, bo po prostu nie mam czasu).

Najgorsze jest jednak to, że nawet jeżeli mam w planach coś już robić... to tego nie robię :D. Siedzę i oglądam "jutuba" zamiast tego.

Czy ja się starzeję? Czy może po prostu ta praca zdalna spowodowała, że nie chce mi się ruszyć dupy?

Miał ktoś coś takiego?

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: Nie chce mi się grać w gry

Post autor: Trocisz » 28 cze 2020, 18:27

Powiem tak, raczej jest to normalne. Ale sam sobie musisz zadać pytanie czy jest to chwilowe czy na dłuższy czas.

Jeśli jest to chwilowe (max tydzień) to nie ma co się obawiać, jeśli natomiast dłuższe to być może po prostu się zmieniasz albo po prostu podświadomie już twój organizm ma dosyć gier i szuka czegoś innego (może bardziej interesujących bodźców).
¯\_(ツ)_/¯



P.S: Ja tak mam z tym forum ostatnimi czasy, chciałbym pisać coś ciekawego ale raz że się nie chce, dwa nie jestem pewien o czym, no i trzy NIE WIEM dlaczego.

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Nie chce mi się grać w gry

Post autor: Piteusz » 29 cze 2020, 15:19

Niestety jest to dłuższe, bo trwa niemal od 2017 roku. Z przerwami, bo czasem nabieram ochoty. Ale może po prostu... nie wiem... zestarzałem się? :D

I tu nie chodzi o to, że gry mnie nudzą. Po prostu nie mogę się za nie zabrać. Jak już wystartuję, to wsiąkam na wiele godzin. Potem zwykle następny dzień też mam dalej problem. Ostatnio kupiłem sobie oryginalne pokemon Emerald na Gameboya Advance. W dwa dni pograłem 8 godzin. Potem już nie wróciłem :D.

Co do pisania na forum - don't worry. Najwyżej pisz o życiu na Offtopie. Jak będzie dużo tematów offtopowych, to rozszerzę o parę for :D

Awatar użytkownika
lugiuno
Posty: 148
Rejestracja: 22 cze 2019, 16:07

Re: Nie chce mi się grać w gry

Post autor: lugiuno » 29 cze 2020, 20:46

clownpiece nie bij mnie proszę

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Nie chce mi się grać w gry

Post autor: Piteusz » 30 cze 2020, 17:39

lugiuno pisze:
29 cze 2020, 20:46
clownpiece nie bij mnie proszę
zazębiające się lasery

ODPOWIEDZ