W co tam gramy?

W tym miejscu możemy porozmawiać o konsolach oraz o grach - niezależnie czy komputerowe, czy też konsolowe.
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

W co tam gramy?

Post autor: Piteusz » 16 kwie 2018, 21:30

Ziomalowie! W co tam gramy?

Awatar użytkownika
xp234
Posty: 616
Rejestracja: 31 mar 2018, 15:23
Lokalizacja: error 404 - lokalizacji nie znaleziono
Kontakt:

Re: W co tam gramy?

Post autor: xp234 » 16 kwie 2018, 22:30

PC:
NFS Most Wanted 2005, GTA San Andreas, Minecraft.
Netbook:
GTA 3, GTA Vice City, NFS Porsche 2000, NFS Hot Pursuit 2 (trochę laguje, ale idzie grać), OpenArena, The Sims 2 (+ wszystkie dodatki)
Stary laptop:
GTA 1, GTA London 1969, GTA 2, NFS 2 SE, Quake 1.
Trochę tego jest :) .
Main #1: HP 15 bs000nw, N3060, 8GB, SSD 480GB, Win10 21H1
Main #2: Asus T100TA, Z3775, 2GB, 32GB eMMC + SSD 120GB, Win8.1
Other: Eee PC 1001PQ, Compaq N400c, Thinkpad R60, Toshiba 500CS
http://xp234.ugu.pl

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: W co tam gramy?

Post autor: Trocisz » 17 kwie 2018, 20:54

PC:
Europa Universalis III, Otchłań (polska gra tekstowa), Minecraft, Game Dev Tycoon, Tetris, Euro Truck Simulator, New Star Soccer 3 i 5, Terraria, Civilization IV, Żulionerzy i jeszcze jakieś gry z płyt i ze Steama.
Tablet:
World of Tanks Blitz, NSS

ClubRocker
Posty: 86
Rejestracja: 30 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Kontakt:

Re: W co tam gramy?

Post autor: ClubRocker » 17 kwie 2018, 21:43

PC: GTA V, War Thunder, Forza Horizon 3, Euro Truck Simulator 2, The Sims 3 i inne ze Steama/Płytek
Laptop: Civilization V,
PowerMac G4: Quake 1,2,3 Arena, Unreal Tournament, Doom 1 i 2
PS3: Persona 5, Agarest: Generations of War
X360: Eternal Sonata, Forza Horizon
DC: Tokyo Highway Challenge 2, Shenmue 2
The answer is always:

IDK : - (

sultan13771
Posty: 15
Rejestracja: 31 mar 2018, 12:33
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: W co tam gramy?

Post autor: sultan13771 » 18 kwie 2018, 13:23

Europa Universalis III, The Elder Scrolls: Arena, Daggerfall, Morrowind, Oblivion, Skyrim, Darkest Dungeon,Wiedźmin 1 i 2, Two Worlds, The Sims 1,2 i 3.
Komputery: Lenovo ThinkPad T430S
Telefony: Nokia X3, Nokia Asha 302, Sony Xperia Z2, LG K10 (2017) Dual, Xiaomi Redmi 5

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 90
Rejestracja: 02 kwie 2018, 14:18

Re: W co tam gramy?

Post autor: Robson » 21 kwie 2018, 16:09

PS3:
Assassin's Creed Rogue, Darksiders
PC(Linux):
Assault Cube, Minecraft, Open Arena, Teeworlds, Chromium BSU
PSP:
God of War Duch Sparty, Prince of Persia Revelations
Android:
Carrmagedon

Erwto

Re: W co tam gramy?

Post autor: Erwto » 25 kwie 2018, 20:59

Obecnie to jadę lige F1 2014 :D i czasami pykam sobie w Rally Championship 2000.
Na retro pc grywam w dużo gier ^^
Tutaj zdjęcie mojej biblioteki z retro pieca :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: W co tam gramy?

Post autor: Piteusz » 28 kwie 2018, 12:41

Ja w mało rzeczy obecnie gram, bo mam mało czasu. Dosłownie od 5 do 19 zajęte :D. Weekendy też :D. Ale w co ja gram? Większość gier widzieliście, ale wymienię, co obecnie mam oku:

PC:
1. VA-11 Hall-A - Muszę zdobyć wreszcie wszystkie achievementy. I kupić Soundtrack do tej gry. Zarąbista jest.
2. Jakieś fajne mmorpg. Serio. Przydałoby się. Strasznie wręcz. Ale nie mam z kim grać!
3. Yyyyyy... Coś pusto tu... Muszę jeszcze wymyślić parę punktów
4. Wszystkie Touhou po kolei, ponieważ ostro skilla straciłem ostatnio.
5. Chyba PC to nie moja platforma dedykowana do gier :(

PS4:
1. Deus Ex Mankind Divided - Niedawno udało mi się nabyć tę grę, ale nadal w nią nie grałem! Muszę pograć, bo Deus Exy to super gry
2. Muszę dokończyć parę Exclusivów od Sony. Przykładowo Infamousa. Chociaż nie jest tak dobry, jak starsze, to jest fajny. Myślałem o Horizonie też.
3. Wbić wszystkie achievementy w Personie 5. Kawakami nadal to moja waifu, ale przydałoby się zdobyć wszystkie social linki.
4. Metal Gear Solid 5! Ostatnio dali za darmo tę grę. Muszę w to cudo pograć :D. Nie miałem chęci jednak ani czasu na jakiekolwiek gry, dlatego leży na cyfrowej półce.
5. Tekken 7. Sporo gram w tekkena 7. Chociaż przez odstawienie gier na trochę, straciłem sporo skilla.
6. Remastery Final Fantasy. Muszę się nawrócić na FF, Chciałbym docenić FF15 jako fan serii. A takim fanem nie jestem. Ale się staram!

3DS:
1. Absolutnie odmawiam grania w Pokemon Ultra Moon. Jest to kurde to samo, co Sun/Moon rok temu wydane. Bleh.
2. Shin Megami Tensei 4. Jako fan tej serii, wreszcie pogodziłem się z faktem, że parę gier nie ma u nas cyfrowej formy. Soul Hackers już przeszedłem. Natomiast SMT4 mam zamiar kupić. Jak kupię, to pewnie wsiąknę. O ile gra nie wsiąknie mnie. I nie wysra (poziom trudności zabija). Bardzo prawdopodobne, że grę kupię dziś i zacznę grać. Chcę mieć co robić na majówkę. Co? Odcinki? Zaaaraz...

PS2:
1. Dokończyć Shin Megami Tensei 3 Nocturne (w europie Lucifer's Call). Nie przeszedłem tej gry jeszcze. Ale nie chce mi się, bo utraciłem zapisy :(. Przypadkiem skasowałem parę zapisów z karty. Zacząłem od nowa, ale nie chce mi się.
2. Dokończyć Tales of the Abyss - tutaj jestem niemal pod koniec gry. Aczkolwiek jestem w najnudniejszej części, która polega na bieganiu po całej mapie świata, w celach odznaczania fabularnych punktów przed ostatnim dungeonem. Strasznie dłuuuugo sięęę to ciąąąąąąągnie.
3. Przejść parę klasyków typu God of War. Lub GTA3/Vice City/San Andreas. Bo na konsoli MI DZIAŁA. Na PC nigdy nie chciało. Zawsze miałem konflikty ze sterownikami itd. I wiecie co? Nadal mam :D.

PSX:
1. Persona 2 Eternal Punishment - Konieczność. Ale nie wiem, jak tę grę zdobyć.
2. Takie jedno Jrpg, którego zapomniałem nazwy. Serio :D
3. Chrono Trigger - Grafika stworzona przez twórcę Dragon Balla? Jedna z najlepszych historii w rpg? Bierę w ciemno!
4. Tales of Destiny - Jako fan serii Tales - muszę tę grę przejść :D

Vita:
1. Persona 4 Golden - Ciekaw jestem zmian w porównaniu do P4.
2. Hipercośtam Neptunia - Nie wiem, kosztowała 5zł, to gram :D. A, że to jakaś memiczna gra, warto ją przejść :D.

No, trochę tytułów naspamowałem, ale głównie w to grałem. Obecnie chyba najbliżej mi do grania w Deus Exa, SMT4 i Tales of the Abyss.

Ardon
Posty: 116
Rejestracja: 28 kwie 2018, 16:31
Lokalizacja: /home/dudosek/

Re: W co tam gramy?

Post autor: Ardon » 03 paź 2018, 17:09

Może reaktywuje temat Ja od dwóch dni na hp gram w half life 2 obecnie jestem w mieście Ravenhown (możecie mnie poprawić) od czasu zagram w need for speed carbon z fps gram w UT99

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 90
Rejestracja: 02 kwie 2018, 14:18

Re: W co tam gramy?

Post autor: Robson » 04 paź 2018, 14:38

Ostatnio dużo gram w Touhou 6 i 7 (bardziej jednak 6 pomimo, że jest trudniejsza bardziej mi się podoba). Nawalam też dużo Flatout 2. Dosyć długo już nie grałem w Osu, ale to z tego powodu, że nie umiem zbytnio grać w tą grę :(

ODPOWIEDZ