Gry na Wakacje.

W tym miejscu możemy porozmawiać o konsolach oraz o grach - niezależnie czy komputerowe, czy też konsolowe.
Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Gry na Wakacje.

Post autor: Trocisz » 21 cze 2018, 11:13

Witam!
Nadchodzi czas wakacji (oczywiście mówię o uczniach bo niektórzy już mają pracę), a żeby się zbytnio nie nudzić od kilku już lat "przygotowywuję" zestaw gier na wakacje, zazwyczaj jest to rozgrywka w grach przeglądarkowych albo flashowych lecz dzisiaj nastał dzień aby odkurzyć "stare" płyty z grami i coś zainstalować. Nadmienię jakie to gry (część to typowe tytuły kierowane do młodszych graczy ale no cóż, czasem trzeba się uspokoić po bataliach na multiplayerze. ;) ) I polecę na razie tylko tytułami

A więc:
Gun (coś w stylu Red Dead Redemtion na PC) (https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5523
Bug Mania (w której przy 3 czy 4 mapie trzeba mieć umiejętności jak Kubica :lol: )
Bioshock ( Ale wątpie że u mnie to odpalę :lol: )
The Settlers II
Sąsiedzi z Piekła Rodem ( 2 części)
Kenny's Adventure (którą tylko 1 w życiu ukończyłem ale chętnie ją przejdę)

No narazie to tyle. Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Gry na Wakacje.

Post autor: Piteusz » 23 cze 2018, 12:07

O kurde. W sumie jak ja jeszcze chodziłem w wakacje - najczęściej ogarniałem jakieś projekty z ludźmi, zamiast grać. I właśnie najczęściej to było tworzenie nigdy niedokończonych gier. Chociaż wiem, też, że na wakacje najlepiej zawsze się grało w MMO. Czemu? Bo woooooooooooooooolne. Można nolifić! Jakbym nie musiał chodzić do pracy, to już bym dawno kolegów w Guild Wars 2 dogonił :D.

Aby jakoś uporządkować moją wypowiedź:
Z wakacjami najczęściej mi się właśnie kojarzył World of Warcraft. Zawsze spontanicznie zbieraliśmy ekipę i zaczynaliśmy na jakimś kolejnym prywatnym serwerze grać. Przed 2010 graliśmy tak samo, ale w Lineage 2. Jeżeli mmo nam się znudziło - stawialiśmy serwery hamachi i graliśmy w starcrafta (dwójki jeszcze nie było) lub w UT2004. Później trochę też kombinowaliśmy z minecraftem, ale po pewnym czasie z powodu jego męczącej popularności - przestaliśmy.

Co jest główną myślą w tej wypowiedzi? Ano to, że warto grać w gry online w wakacje. Gdy ma się dużo wolnego i kolegów - zawsze wtedy jest przyjemniej przeżywać wakacje w parę osób. Singleplayerowe gry najlepiej smakują, gdy grasz w nie po ciężkim dniu pracy :D

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: Gry na Wakacje.

Post autor: Trocisz » 23 cze 2018, 12:51

Nie no. Ja pamiętam jeszcze jak w 2010 roku grałem nałogowo w Ikariam i Farmeramę.
W Farmerame grałem z siostrą a od niedawnego czasu wbiła na swoje konto i ujrzała podziękowania od twórców gry za wsparcie. (A Farmerama stoi chyba od 2009 roku).
A co do Ikariam to pamiętam jak byłem wkurwiony bo nie mogłem przez 2 tygodnie grać bo akurat trwał remont mieszkania xD potem jakoś się tak złożyło że usunąłem to konto bo mi nie szło, a szkoda bo byłaby niezła pamiątka.

W inne gry przeglądarkowe też grałem ale z odmiennym skutkiem, często się od nich po tygodniu/dwóch odbijałem i szedłem grać w co innego.

Miło wspominam dawno zamkniętą grę Europa 1400 (?), eh szkoda że wyłączono jej serwery bo była bardzo dobra jak na tamte czasy.

Bym dopisał w jeszcze co grałem ale tego naprawdę było sporo :V
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 90
Rejestracja: 02 kwie 2018, 14:18

Re: Gry na Wakacje.

Post autor: Robson » 23 cze 2018, 13:34

Jeżeli lubisz platformówki to polecam tą grę: https://youtu.be/FjtV5SWij0U . Aczkolwiek musisz zainstalować emulator Dolphin i odnaleźć Roma tej gry. Fajna polecam. Wpasowuje się w klimat wakacji :)

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: Gry na Wakacje.

Post autor: Trocisz » 23 cze 2018, 14:53

Gameman99 pisze:
23 cze 2018, 13:34
Jeżeli lubisz platformówki to polecam tą grę: https://youtu.be/FjtV5SWij0U . Aczkolwiek musisz zainstalować emulator Dolphin i odnaleźć Roma tej gry. Fajna polecam. Wpasowuje się w klimat wakacji :)
O nie! Nie ma opcji. Chyba prędzej bym wysadził kompa przez okno niż ją przeszedł. Mariana nigdy nie ukończyłem. Żadną część. :roll:
W sumie nwm czemu ale chyba przez to że dla mnie przechodzenie Mario jest nużące.
Cóż nie każdy musi grać w Mario :(

Ardon
Posty: 116
Rejestracja: 28 kwie 2018, 16:31
Lokalizacja: /home/dudosek/

Re: Gry na Wakacje.

Post autor: Ardon » 16 cze 2019, 13:17

To może zestaw na rok 2019?

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: Gry na Wakacje.

Post autor: Trocisz » 17 cze 2019, 18:55

Ardon pisze:
16 cze 2019, 13:17
To może zestaw na rok 2019?
W sumie dzięki za odkopanie posta sprzed roku :D
I tak chyba to zrobię bo ostatnio u mnie wieje nudą porównywalnej do tej którą miałem 3 lata temu jak nie 4 :lol:

ODPOWIEDZ