Co tam oglądamy?

Forum poświęcone wszelakiej tematyce multimedialnej. Chcesz porozmawiać o muzyce lub też podzielić się śmiesznym obrazkiem/filmikiem? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Co tam oglądamy?

Post autor: Piteusz » 21 kwie 2018, 08:56

Drodzy obywatele Starego Komputera Forum! Co tam oglądamy?

Ja jestem bardzo niefajnym człowiekiem i praktycznie filmów ani (prawdziwych) seriali nie oglądam. Nigdy w pokoju nie miałem TV, a jak już miałem to nie miałem dekodera ani anteny. Nie jestem przyzwyczajony do oglądania filmów lub seriali :D. Nie mam zwyczaju i nic mnie nie zachęca, bo jest to dla mnie mocno obce.

Nie liczę chińskich bajek, bowiem to nie ten dział. W tym wypadku obejrzałem 358 (na czas pisania tego posta) tytułów. Degeneracja poziom advanced.

Czy jest dla mnie jakiś ratunek?

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: Co tam oglądamy?

Post autor: Trocisz » 21 kwie 2018, 13:25

Em em, póki co jakoś szalenie filmów nie oglądam, raczej sobie coś puszczę na YT. Ale mam już listę przyszykowaną filmów do obejrzenia w majówkę przykładowo:
Czekista (film od 18+ chyba nie muszę tłumaczyć czemu), Doktor Żywago (nigdy nie obejrzałem całości), Buntownik z wyboru (film ciekawy powiem), W poszukiwaniu za szczęściem, W krainie pieniądza, Droga do zapomnienia.
A seriali zbytnio nie oglądam no chyba że ciekawa historia się trafi (mówię o tych paru odcinkowych serialach a nie o tasiemcach pokroju Mody na Sukces).
jak na przykład było z "Akwarium czyli Samotność Szpiega". Na razie to tyle ale jeszcze inne filmy mam do obejrzenia jak te zakończę oglądać ;)

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Co tam oglądamy?

Post autor: Piteusz » 25 kwie 2018, 22:23

Ja mam zabawną sytuację. Bowiem większości szlagierów nie oglądałem. I nawet tych "interesujących mnie" Szlagierów :D. Tych najlepszych. W większości ograniczam się do tego, co puszczają w telewizji i co sobie mój ojcałkę nagrywa na dysk z tv. Zwykle są to bardzo lekkie i stare komedie romantyczne. Czasami puści jakąś akademię policyjną, więc można coś chociaż odrobinę lepszego obejrzeć. Sam bardzo chciałbym pokupować sobie klasykę filmów cyberpunkowych. Mam już Blade Runnera w wersji Director's Cut na DVD. Jak również wyrwałem za bardzo tanio zestawy płyt ze Star Warsami (TEGO TEŻ NIE OGLĄDAŁEM. SERIO. ALE NADRABIAM POWOLI). I też jest śmieszne to, że nic prócz tego Blade Runnera i może Matrixa nie znam :D. Ma ktoś jakieś porady?

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 90
Rejestracja: 02 kwie 2018, 14:18

Re: Co tam oglądamy?

Post autor: Robson » 26 kwie 2018, 12:29

Jako dziecko bardzo lubiłem oglądać Pokemony. Miałem nawet pluszaka Pikachu XD. W podstawówce bardzo lubiłem oglądać Bayblade (pierwszy i drugi sezon). Mimo to nie jest jakimś fanem anime. Obecnie nie oglądam żadnych seriali. Siedzę tyłku na Youtube' ie ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Co tam oglądamy?

Post autor: Piteusz » 26 kwie 2018, 15:33

Jak większość! Ja też cały czas siedzę na jutubie. Ba, nawet na niego nagrywam jakieś gupie filmy. Lipton Icetea straszny. Powiem Ci, że YouTube jest strasznie uzależniający i nie łatwo się od niego uwolnić. W tym przypadku najlepiej jest sobie zasadzić jakiś addon, który Ci blokuje dostęp do niektórych stron lub po prostu odłączyć internet i pracować analogowo :D. Ale bardziej praktyczne jest blokowanie tymczasowe stron :D. Co do Animu - polecam pisać w dziale związanym z Animu. Aczkolwiek wiem, że celowo nie chciałeś, bo tam grasują na wolności takie mangofagi jak ja :D. Aczkolwiek temat o starych bajkach polsatowych fajnie by było założyć :D

Erwto

Re: Co tam oglądamy?

Post autor: Erwto » 26 kwie 2018, 17:36

Jeśli chodzi o seriale bardzo lubię od czasu do czasu obejrzeć sobie Nieustraszonego :) Ktoś pamięta albo wie co to za serial ? :D

ClubRocker
Posty: 86
Rejestracja: 30 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Kontakt:

Re: Co tam oglądamy?

Post autor: ClubRocker » 26 kwie 2018, 18:58

Ja pamiętam ten serial! :mrgreen: Oglądałem to baaaardzo dawno temu gdy był puszczany w telewizji. Pamiętam jak zawsze co tydzień wyczekiwałem nowego odcinka i oglądało mi się zawsze przyjemnie, dlatego mam z nim miłe wspomnienia. ;)

Z jutubami mam ten sam problem. Musiałbym faktycznie odłączyć internet by uniezależnić się od niego bo potrafi uzależniać silnie, zwłaszcza jak trafi się na ciekawy kanał :o .
The answer is always:

IDK : - (

Erwto

Re: Co tam oglądamy?

Post autor: Erwto » 26 kwie 2018, 19:09

Też wyczekiwałem na odcinki ! :D Z tego co pamiętam leciało to dość często na TVP i Polsacie ;) Jak już tak wspominam o Polsacie to przypomina mi się hugo. ^^

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 90
Rejestracja: 02 kwie 2018, 14:18

Re: Co tam oglądamy?

Post autor: Robson » 15 cze 2018, 20:42

Wielkie dzięki, że przypomnieliście mi nazwę tego serialu!! Szukałem tego serialu wszędzie, ale nie pamiętałem jego nazwy. O tak uwielbiałem ten serial :D

Awatar użytkownika
Stasieusz
Posty: 216
Rejestracja: 24 maja 2023, 22:18
Lokalizacja: Gmina Choroszcz
Kontakt:

Re: Co tam oglądamy?

Post autor: Stasieusz » 22 sie 2023, 20:57

Lubię oglądać Piteusza :).
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ