Ktoś do platformowki

Chcesz pokazać swój pulpit, biurko, stary komputer, podzespoły lub swój projekt programistyczny? Zapraszamy do Galerii Komputerowej!
sebastian
Posty: 17
Rejestracja: 12 kwie 2018, 10:04

Ktoś do platformowki

Post autor: sebastian » 08 maja 2018, 19:32

Witam,
Poszukuję kogoś do pomocy przy platformówce o tytule "Bix Adventure". Jest robiona w C++ i SFML'u. Wiem, że piszą tu 3 lub 4 osoby(nie wiem czy mnie wliczać, ale czasami wpadam), ale może jest ktoś chętny. Potrzebuję głównie kogoś do grafiki. Zachęcam do współpracy. Jeśli jakieś pytania to pod postem.
Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Ktoś do platformowki

Post autor: Piteusz » 12 maja 2018, 08:31

Ciekawa propozycja. Jakbym miał więcej czasu, to bym bardzo chętnie pomógł. Ale obecnie przez dojazdy, dziwne wymagania szefa i dodatkową przymusową i darmową pracę u mamuśki w weekendy, nie mam nawet czasu, by nakręcić 5cio minutowego vloga. Mam jednak sporo kolegów, którzy programują, mają więcej czasu i co najważniejsze - są pasjonatami i są duuużo lepsi w te klocki ode mnie. Postaram się kogoś ogarnąć. Nie wiem, czy się uda, ale postaram się. Jeden nawet robi obecnie grę na konkurs ZTGK (Zespołowe Tworzenie Gier Komputerowych) w Łodzi. Wiesz coś o tym? Ja byłem i tam całkiem fajnie jest. Sporo kontaktów z branżą można złapać. Szczególnie, jak robicie samodzielnie grę w C++.

sebastian
Posty: 17
Rejestracja: 12 kwie 2018, 10:04

Re: Ktoś do platformowki

Post autor: sebastian » 12 maja 2018, 12:02

Dzięki, to mój pierwszy projekt na taką skalę (jakby nie liczyć ponga na nesa - robiłem go pół roku). Chciałbym, żeby był to projekt open-sourcowy. Prosta platformówka w stylu pierwszego raymana i sonica. Robiłem ją sam, ale nie mogę zrobić kolizji na krzywym terenie (dlatego tu napisałem).

ODPOWIEDZ