Zmiany

Update mózgów. Forum zawierające informacje o różnych zmianach, ogłoszenia parafialne i świeckie.
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Kontakt:

Zmiany

Post autor: Piteusz » 17 gru 2019, 19:52

Będzie to temat do regularnego odnotowywania zmian na forum. Zaczynamy od dnia dzisiejszego:

17.12.2019
- Usunięto forum "Life of No-Life" i jeden temat przeniesiono do offtopu.
- Forum Konsole i Gry został połączony w jedno wielkie forum "Gry i Konsole".
- Udostępniono link do Discorda dla wszystkich.

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Kontakt:

Re: Zmiany

Post autor: Piteusz » 14 lut 2021, 18:51

14.02.2021
- Dodano nową rangę Neet. Osoby posiadające tę rangę będą mnie zastępować podczas moich nieobecności. Będą się zajmować moderowaniem postów jak i aktywacją/banowaniem użytkowników.

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Kontakt:

Re: Zmiany

Post autor: Piteusz » 15 maja 2021, 20:59

15.05.2021
Z powodu zmniejszenia ruchu na Discordzie stwierdziłem, iż jest to dobry moment na reanimację ruchu na forum. Dlatego przeprowadziłem parę zmian w hierarchii tematów i zaadoptowałem sporo udanych pomysłów z Discorda. Teraz to forum będzie spełniało te same role, co Discord a do szybkich rozmów będzie IRC. Zmiany, które zrobiłem:

- Połączyłem Systemy Operacyjne i Oprogramowanie w Systemy i Software, Kanały Youtube i Muzyka i Wideo w Multimedia
- Zmieniłem nazwę Anime and Manga na Manga Room - by zachować te same nazwy, co na Discordzie.
- Dodałem rangę Mongopongo, by kontrowersyjne Mangowe Forum ukryć dla niezainteresowanych.
- Dodałem kanał poświęcony wrzucaniu zdjęć swojego sprzętu, pulpitów i biurek: Galeria Komputerowa

W taki sposób pozbyłem się martwych działów i całokształt nabrał większego sensu. Dodane zostaną niebawem też przeze mnie "przyklejone tematy", gdzie będzie można pisać wiadomości bez konieczności zakładania dodatkowego tematu. Takie zbiorowe tematy.

Dodatkowo - Nasz kanał Discord zostanie jutro wyciszony i tak będzie przez tydzień (póki co). Mam nadzieję, iż to też troszkę pomoże przywrócić nam tutaj życie :D

Zablokowany