Zmiany

Forum poświęcone tematom na temat forum. Wszelkie dyskusje związane z działaniem, sugestiami itd. idą tu.
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1039
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Zmiany

Post autor: Piteusz »

12.06.2024
- Połączono dział Windows Outside z działem Software
- Połączono dział Manga Room z działem Multimedia
- Usunięto rangę Mongoponogo - nie ma co się wstydzić chińskich bajek i szufladkować ludzi
- Dodałem oddzielną kategorię zawierającą najważniejsze działy na forum
- Dodałem na samej górze link do regulaminu forum
- Dział "Stary Komputer Forum" zmienił nazwę na "Sprawy Forumowe", by mniej dezorientował użytkowników
- Dodano dział "Pomoc Techniczna" i przeniesiono tam wszystkie tematy związane z prośbą o pomoc. Zalecam kliknąć "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" :D
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1039
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Zmiany

Post autor: Piteusz »

19.06.2024:
- Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji PHPBB;
- Niestety w wyniku aktualizacji do wersji PHPBB 3.3.x - przestał być wspierany motyw OldSchoolLight. Bardzo żałuję i będę się starać przygotować następcę tego motywu. Sama aktualizacja softu była konieczna, ponieważ w starej wersji pojawiło się sporo exploitów, przez które można było robić spam;
- NewSchoolDark został zaktualizowany do najnowszej wersji - jest parę tweaków wizualnych oraz nowe ikonki.
- Wstawiłem planowaną od dawna favikonkę :D.

Niby wiele się nie zmieniło, ale pod maską jest totalnie nowy system, na nowo wgrany silnik forum i ogólnie jeździć i obserwować. Jak znajdziecie jakieś babole - informujcie w temacie Sugestie i błędy :D
Zablokowany