Animowi Youtuberzy

Forum poświęcone wszelakiej tematyce multimedialnej. Chcesz porozmawiać o muzyce lub też podzielić się śmiesznym obrazkiem/filmikiem? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1039
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Animowi Youtuberzy

Post autor: Piteusz »

Ostatnio zachorowałem na chorobę "Digibro only". Poszukuję jakichś dobrych anime youtuberów, których można posłuchać :D. Przy okazji można się pochwalić kogo lubicie. Ja prócz Digibro czasem oglądam Gigguka, chociaż większość jego humoru jest jakaś taka przekrzyczana i lekko sucha. Uwielbiałem jeszcze Douchebagchocolat (lub Demolition D), aczkolwiek od dawna już nie wrzuca filmów. Genialny człek, jak ktoś nie zna, to bardzo polecam jego filmy.
ClubRocker
Posty: 86
Rejestracja: 30 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Kontakt:

Re: Animowi Youtuberzy

Post autor: ClubRocker »

Nie przepadam za oglądaniem anime youtuberów, aczkolwiek Douchebagchocolat i Gigguk to spoko kanały :D. Gigguk może rzuca czasami takie teksty że nic tylko "Puchar za suchar", ale jego seria EvAbridged (w szczególności 1 i 2) sprawia że śmieję się przez łzy :lol:.

Też chętnie jestem ciekaw jakie inne ciekawe kanały o tej tematyce polecacie. Bo jak szukałem sobie ostatnio takich kanałów na YT to znajdywałem tylko jakiś dziwnych haburgerykańskich weaboo. :oops:
The answer is always:

IDK : - (
Awatar użytkownika
Robson
Posty: 91
Rejestracja: 02 kwie 2018, 14:18

Re: Animowi Youtuberzy

Post autor: Robson »

Hmm co do anime youtuberów to ja znam jedynie vodym'a, ale jest on dosyć kontrowersyjny. Często gada coś w stylu: "J*bać sao". No i gada jak by miał depresję, czy jakieś inne bóle świata. Możecie go poszukać :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1039
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Animowi Youtuberzy

Post autor: Piteusz »

Aaaa może po niecałych dwóch latach coś nowego się pojawiło? :D
ODPOWIEDZ