Komputer do starych gier

Forum poświęcone wszelakim komputerom. PC, Atari, Amiga, Apple. Komputery stare jak i nowe. Unikatowe jak i bardziej powszechne.
Awatar użytkownika
pikkier
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2019, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komputer do starych gier

Post autor: pikkier » 27 maja 2019, 08:42

Łał, muszę oficjalnie na forum, podziękować Koledze Dariuszowi, za ofiarowaną pomoc i pracę przy naprawie mojego komputera. Kolega jest taki miły, że nawet nie chciał słuchać o jakiejkolwiek rekompensacie z mojej strony.

Nie chciałbym "sypać cukrem", ale taki użytkownik na forum, który bezinteresownie niesie pomoc, to prawdziwy skarb.

Tak więc jeszcze raz bardzo dziękuję już za same chęci pomocy, nie wspominając nawet o ich efektach.
Konrad

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1002
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Komputer do starych gier

Post autor: Piteusz » 27 maja 2019, 10:06

Bo Pan Dariusz to największy skarb tego forum, bez wątpienia. I całkowicie zasługuje na rangę "Sensei" lub nawet "Moderator". I też bardzo dziękuję za poświęcony czas temu wątkowi :).

Pikker! Pochwal się komputerem potem! Może nawet nagraj jakiś filmik? Chętnie bym obejrzał, jak to wszystko wygląda :D.

Awatar użytkownika
Dariusz 64
Posty: 1454
Rejestracja: 01 lis 2018, 15:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Komputer do starych gier

Post autor: Dariusz 64 » 27 maja 2019, 12:30

Komputer został odesłany dzisiaj , do Kolegi "pikkier" .
W uzupełnieniu:
Po testach okazało się że stacja FDD 3,5" jest uszkodzona i została wymieniona na sprawną .

Awatar użytkownika
pikkier
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2019, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komputer do starych gier

Post autor: pikkier » 29 maja 2019, 07:28

Komputer wrócił do mnie w dniu wczorajszym :D . Jest jak nówka sztuka ;) , wszystko "gra i trąbi" :lol: . Zdążyłem już zainstalować kilka tytułów gier i jest cuda malina :D.

Może w wolnej chwili zrobię kilka fotek, bo co do filmiku to nie wiem co miałbym nakręcić ?

Jeszcze raz oficjalnie ślę wielkie podziękowania dla Kolegi Dariusza :!: :!: :!:
Konrad

Awatar użytkownika
Dariusz 64
Posty: 1454
Rejestracja: 01 lis 2018, 15:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Komputer do starych gier

Post autor: Dariusz 64 » 29 maja 2019, 12:40

Na zakończenie .
Dziękuję Forumowiczowi "pikkier " że pozwolił że zająłem się naprawą jego własności (komputera) .
Proszę mi tu na forum NIE PANIAĆ :x :lol: ;) ( No czuję się wtedy bardzo staro :cry: ).
Taki "skarb" ,to ja nie jestem :twisted: :lol: ,lubię po prostu reperować (ratować) stare przedmioty (nie tylko komputery ) ,choć na nich (chodzi o hardware) powiem trochę nieskromnie (a co :o )trochę się znam .
Na tym kończę w/w temat . :D

ODPOWIEDZ