Problem z T430 - Fan Error

Forum poświęcone wszelakim komputerom. PC, Atari, Amiga, Apple. Komputery stare jak i nowe. Unikatowe jak i bardziej powszechne.
Awatar użytkownika
lugiuno
Posty: 156
Rejestracja: 22 cze 2019, 16:07

Re: Problem z T430 - Fan Error

Post autor: lugiuno » 01 mar 2020, 16:22

Dariusz 64 pisze:
01 mar 2020, 08:41
lugiuno pisze:
29 lut 2020, 21:04
Dariusz 64 pisze:
28 lut 2020, 20:35
Proponuję zapoznać się z tym tematem (przeczytać dokładnie) ,Autor według mnie wykonał "Kawał Dobrej Roboty " w tym temacie . Wprawdzie dotyczy T43,ale może się przydać .
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1294683.html
w zasadzie to jest rozwiązanie na zasadzie "dokładnie przeczyść fan"
warto spróbować, nie mniej w razie niepowodzenia lepiej wyposażyć się w zapasowy
Czy Kolega przeczytał Dokładnie jak prosiłem całość :?: To nie tylko przeczyszczenie wiatraczka ,szczególnie jakby część 2 tego Posta gdzie Autor Pisze o, tu cytaty podtytułów :
-NAPRAWA NR 1 - WYMIANA BEZPIECZNIKA W PŁYCIE GŁÓWNEJ
-NAPRAWA NR 2 - WYMIANA WENTYLATORA
Dlatego prosiłem o DOKŁADNE przeczytanie tego Tematu .
tylko, że to już całkiem sporo srania się jak na coś takiego, szczególnie, że cały system chłodzący kosztuje grosze (chyba, że 30 zł dla kogoś to majątek), a znając lenovo, to pewnie coś zmienili w międzyczasie i uczynili naprawę gówniaka nieopłacalnym, nadal: T43 to nie T430, te laptopy dzieli coś koło 10 lat, nie wierzę w to, że nie zmienili kompletnie niczego, dlatego zlałem kompletnie te 2 następne rozwiązania

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: Problem z T430 - Fan Error

Post autor: Trocisz » 09 mar 2020, 23:35

Problem został rozwiązany przez wymianę fana. Lecz nie wykluczone że stary może być naprawiony metodą zaproponowaną przez Dariusza. Zobaczymy jak to wyjdzie w ostatecznym rozrachunku.

ODPOWIEDZ