rufus.ie Niszczy wielkie PENDRIVE'y

Forum poświęcone wszelakim komputerom. PC, Atari, Amiga, Apple. Komputery stare jak i nowe. Unikatowe jak i bardziej powszechne.
bronx
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2021, 09:12
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

rufus.ie Niszczy wielkie PENDRIVE'y

Post autor: bronx » 08 lip 2021, 06:15

Rufus.ie niestety nie ma oficjalnego forum,stad spróbuję odpowiedź na moje pytanie znalejść tutaj

Mam(a raczej chyba miałem) 3 wielkie pendrive'y 512GB kupione na allegro chinskie. Próbowałem nagrać na nich system bootowalny rufusem. Raz ze trwalo to strasznie dlugo a dwa gdzies po drodze wyskakiwaly bledy i pendrive'y sa uszkodzone teraz. Probowalem naprawiać jakimś HBCD ale bezskutecznie

Nadmienie iż małę markowe Pendrive'y ktore posiadam 4GB, 32GB rufus radzi sobie bezproblemowo!

Czy ktoś ma pomysł jak naprawić zepsute pendrive'y?

Awatar użytkownika
plaidzior
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2021, 02:11
Kontakt:

Re: rufus.ie Niszczy wielkie PENDRIVE'y

Post autor: plaidzior » 09 lip 2021, 12:29

bronx pisze:
08 lip 2021, 06:15
Rufus.ie niestety nie ma oficjalnego forum,stad spróbuję odpowiedź na moje pytanie znalejść tutaj

Mam(a raczej chyba miałem) 3 wielkie pendrive'y 512GB kupione na allegro chinskie. Próbowałem nagrać na nich system bootowalny rufusem. Raz ze trwalo to strasznie dlugo a dwa gdzies po drodze wyskakiwaly bledy i pendrive'y sa uszkodzone teraz. Probowalem naprawiać jakimś HBCD ale bezskutecznie

Nadmienie iż małę markowe Pendrive'y ktore posiadam 4GB, 32GB rufus radzi sobie bezproblemowo!

Czy ktoś ma pomysł jak naprawić zepsute pendrive'y?
Realnie te pendrive'y mają pewnie 512MB albo max parę gigabajtów, dlatego Rufus tak dziwnie je potraktował.

Awatar użytkownika
CycuPL
Posty: 410
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:33
Lokalizacja: Anywhere City

Re: rufus.ie Niszczy wielkie PENDRIVE'y

Post autor: CycuPL » 09 lip 2021, 14:37

bronx pisze:
08 lip 2021, 06:15
Mam(a raczej chyba miałem) 3 wielkie pendrive'y 512GB kupione na allegro chinskie.
I tu jest najpewniej odpowiedź na pytanie "dlaczego Rufus niszczy tak wielkie pendrive".
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ