Ma ktoś link do Windowsa ME Polish?

Forum obejmujące tematy systemów operacyjnych oraz wszelakiego, ciekawego oprogramowania.
Klimek
Posty: 97
Rejestracja: 24 lip 2018, 13:59
Lokalizacja: Żywiec

Ma ktoś link do Windowsa ME Polish?

Post autor: Klimek » 28 lip 2018, 15:04

Czesc i Siema
Miałby ktos link do Windows ME.
Potrzebuje do starego PC.
Klucz mam oryg ale płyta peknieta

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Ma ktoś link do Windowsa ME Polish?

Post autor: Piteusz » 29 lip 2018, 07:57

O kurdełe, jest to trudne. Nawet ja nie mogę zrobić ripa swojego ISO, bo jest tak strasznie podrapana płyta. Ale znalazłem download - wpisz sobie w google "Windows Millenium Chomikuj" i tadam - masz już gotowy link :D - aczkolwiek niestety jak to bywa na chomiku, trzeba troszkę zapłacić za korzystanie z tego serwisu. Może jednak lepiej skorzystać z angielskiej wersji? Jest troszkę bardziej stabilna i duuużo łatwiej dostępna :D

Orion90
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2022, 21:10

Re: Ma ktoś link do Windowsa ME Polish?

Post autor: Orion90 » 17 kwie 2022, 23:30

Jeśli nadal cię to interesuję to ja gdzieś mam coś. Win ME PL chyba bootowalną CD. Znalazłem do testów.

GrzesF0910
Posty: 29
Rejestracja: 16 kwie 2022, 07:51
Lokalizacja: Ustka

Re: Ma ktoś link do Windowsa ME Polish?

Post autor: GrzesF0910 » 20 kwie 2022, 08:03

Na Winiso jest [ciach] i innych windowsów ISO polskich.

Nie wrzucajcie takich linków tutaj. To jest publicznie dostępne forum a nie drugi peb pl. Jak również to forum nie jest postawione tam, gdzie prawo polskie nie sięga. Dlatego zgodnie z regulaminem - ucinam linka i wyślijcie sobie gdzieś np. poprzez maila czy coś, by nie ryzykować zdjęcia mojego serwera za udostępnianie nielicencjonowanych obrazów.

Z Regulaminu:
7 - Nie udostępniaj nielicencjonowanego oprogramowania - To nie jest warezowe forum. Nie udostępniamy obrazów płyt, CD-Key-ów, cracków i programów, do których nie mamy licencji.
edit Przepraszam że naruszyłem zasady bo myślałem że chodzi o craki CD ale dobra będę teraz pamiętał przepraszam.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2022, 21:47 przez GrzesF0910, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Orion90
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2022, 21:10

Re: Ma ktoś link do Windowsa ME Polish?

Post autor: Orion90 » 20 kwie 2022, 09:19

Wersję bootowalną, bez żadnych błędów znalazłem chyba dopiero na archive.org. Inaczej musiałem pobierać dyskietkę startową w En. Do tego działającego klucza musiałem się naszukać.

Na winiso wydaje mi się, że też była lipna wersja.

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Ma ktoś link do Windowsa ME Polish?

Post autor: Piteusz » 21 kwie 2022, 07:30

Przypominam o przestrzeganiu regulaminu. Uciąłem link. Proszę o wysłanie tego prywatnie w razie możliwości, gdyż umieszczanie takich linków nie jest zgodne ani z regulaminem, ani z polskim prawem.

I wiem, że na forum X było inaczej, ale skoro założyliście tu konto, to na pewno czytaliście regulamin :)

GrzesF0910
Posty: 29
Rejestracja: 16 kwie 2022, 07:51
Lokalizacja: Ustka

Re: Ma ktoś link do Windowsa ME Polish?

Post autor: GrzesF0910 » 17 maja 2022, 21:48

Przepraszam że naruszyłem zasady bo myślałem że chodzi o craki CD ale dobra będę teraz pamiętał przepraszam.
Obrazek

ODPOWIEDZ