Gry internetowe

Forum obejmujące tematy systemów operacyjnych oraz wszelakiego, ciekawego oprogramowania.
Awatar użytkownika
winxpisthebest
Posty: 23
Rejestracja: 05 paź 2022, 16:36

Gry internetowe

Post autor: winxpisthebest » 05 paź 2022, 17:54

Pamiętacie gry internetowe z Windowsa XP? "Internetowe Warcaby, Reversi, Spades, Tryktrak (Backgammon)?
Jak je wspominacie?

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Gry internetowe

Post autor: Piteusz » 06 paź 2022, 09:26

Nie wiem, czy ktokolwiek w to grał. Jeżeli chodzi o gry internetowe z tamtego okresu, to dzieciaki tak jak teraz - głównie grały w gry przeglądarkowe na stronie np. http://internetgames.pl/ lub gry.pl. O dziwo - internetgames.pl nadal działa w tej samej formie co kiedyś. Dam głowę, że jeszcze można pograć w niektóre gry, jak ma się odpowiednie wtyczki 8-).

Podsumowując - absolutnie nikogo nie widziałem w polsce, kto by grał w te gry. Jak również - czy one nie wymagały przypadkiem konta MSN? W sumie ciekawi mnie, czy ktokolwiek je jakkolwiek ogrywał.

Awatar użytkownika
CycuPL
Posty: 410
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:33
Lokalizacja: Anywhere City

Re: Gry internetowe

Post autor: CycuPL » 06 paź 2022, 14:32

Nie wspominam, bo nie grałem w nie. Bardziej grałem w tytuły dostępne na słynnej "wyspie gier" ;-)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
winxpisthebest
Posty: 23
Rejestracja: 05 paź 2022, 16:36

Re: Gry internetowe

Post autor: winxpisthebest » 06 paź 2022, 21:00

Piteusz pisze:
06 paź 2022, 09:26
Nie wiem, czy ktokolwiek w to grał. Jeżeli chodzi o gry internetowe z tamtego okresu, to dzieciaki tak jak teraz - głównie grały w gry przeglądarkowe na stronie np. http://internetgames.pl/ lub gry.pl. O dziwo - internetgames.pl nadal działa w tej samej formie co kiedyś. Dam głowę, że jeszcze można pograć w niektóre gry, jak ma się odpowiednie wtyczki 8-).

Podsumowując - absolutnie nikogo nie widziałem w polsce, kto by grał w te gry. Jak również - czy one nie wymagały przypadkiem konta MSN? W sumie ciekawi mnie, czy ktokolwiek je jakkolwiek ogrywał.
Lata świetności tych gier to lata 2003/2004 w Polsce, w sumie interesujące kto grał w nie w końcowych latach istnienia, lata 2017-2019 :roll:

ODPOWIEDZ