Wasze ulubione stacje radiowe

Każdy czasem ma ochotę pogadać o czymś innym niż komputery. Stąd też powstało to forum.
BiL
Posty: 30
Rejestracja: 03 wrz 2018, 11:27
Lokalizacja: Chorzów

Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: BiL » 22 cze 2019, 13:07

Witam,

Jakie są wasze ulubione stacje radiowe? Ja słucham Meloradia, RMFMAXXX, Expressu oraz Złotych przebojów. Czasami ZET lub RMF i inne. :)

Z poważaniem,
Krzysztof

Awatar użytkownika
lugiuno
Posty: 149
Rejestracja: 22 cze 2019, 16:07

Re: Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: lugiuno » 22 cze 2019, 16:17


Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: Piteusz » 22 cze 2019, 16:23

Ja zawsze słucham jadąc do pracy Radia chlew na radiostacji 101.1. Ale jak nie słucham, to słucham
1. Anty Radio
2. Eska Rock

BiL
Posty: 30
Rejestracja: 03 wrz 2018, 11:27
Lokalizacja: Chorzów

Re: Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: BiL » 22 cze 2019, 19:06

Piteusz pisze:
22 cze 2019, 16:23
Ja zawsze słucham jadąc do pracy Radia chlew na radiostacji 101.1. Ale jak nie słucham, to słucham
1. Anty Radio
2. Eska Rock
A Rock Radio? :roll:

todi
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2021, 10:45

Re: Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: todi » 19 lut 2021, 11:27

RMF Classic. Ulubiona i w zasadzie jedyna, której słucham. :)
taśmy polipropylenowe piękne jak zdjęcia stockowe.

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: Piteusz » 19 lut 2021, 14:17

todi pisze:
19 lut 2021, 11:27
RMF Classic. Ulubiona i w zasadzie jedyna, której słucham. :)
W zasadzie powiem szczerze, że nigdy nie słyszałem RMF Classic. Co nadaje ta radiostacja?

U mnie jednak wleciało Rock Radio zamiast Trójki. Aczkolwiek ostatnio najczęściej słucham sobie muzyki z telefonu. Tak najwygodniej i bezreklamowo.

Awatar użytkownika
Kuba83
Posty: 86
Rejestracja: 16 lis 2021, 22:38
Lokalizacja: Dolna Grupa

Re: Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: Kuba83 » 27 lis 2021, 23:07

Witam!
U mnie na przemian radio Kaszebe i Radio Hit Włocławek.
Niestety z internetu, pierwsze odbierałem nawet w szumiącym stereo ale teraz nie mam gdzie wystawić anteny na UKF a nie będę o to z ojcem walczył, mieszkam na północy powiatu świeckiego.
Drugie to poznałem przypadkiem w internecie i tak też słucham.
Kiedyś była ESKA, niestety "zeszła na psy", odbieram też RMF Maxxx z Kwidzyna ale mam już dość muzyki dla dzieciarni.
Zrobiłem ostatnio z nudów odbiornik radiowy, sam płytkę trawiłem i lutowałem- w sumie fajna zabawa, tyle że na FM mało co już jest warte słuchania a ukształtowanie terenu na Kociewiu sprawia, że odbiór zależy od miejsca i nie znaczy że wielka antena na 10m maszcie zapewni lepszy odbiór, czasem drut lepszy. No i u mnie najlepiej grają odbiorniki lampowe, które są moim "konikiem"( który potrafi kopnąć- 200-500V zaboli mocno jak się nie myśli)

Awatar użytkownika
PeCeT_full
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2022, 18:42
Lokalizacja: Powiat żywiecki
Kontakt:

Re: Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: PeCeT_full » 13 lut 2022, 19:41

BiL pisze:
22 cze 2019, 13:07
Witam,

Jakie są wasze ulubione stacje radiowe? Ja słucham Meloradia, RMFMAXXX, Expressu oraz Złotych przebojów. Czasami ZET lub RMF i inne. :)

Z poważaniem,
Krzysztof
Łojejku, ja pamiętam jeszcze to Radio Express, gdzie rzeczywiście ograniczano się do piosenek z lat 60., 70. i 80., i to było naprawdę fajne. Jednak gdzieś chyba w latach 2010. zdecydowano się na przejście na bardziej „współczesne” piosenki, a przy okazji na granie przebojów z gatunku… disco polo. Wtedy praktycznie przestałem się interesować tą stacją.

Ze stacji radiowych nadających na falach FM najczęściej słucham… i tutaj ciężko powiedzieć, bo jadąc samochodem słucham w zasadzie kilku stacji na przemian, a obecnie coraz ciężej mi z typowym faworytem. W kaliskim Radiu Centrum, którego u siebie mogę posłuchać jedynie przez Internet, grają całkiem przyzwoite przeboje w weekendowe wieczory. Kiedyś bardzo lubiałem słuchać Radia Bielsko, ale wraz z nowymi „hitami” to coraz bardziej to radio staje się zwykłym tłem podczas jazdy po okolicach aniżeli faktycznym umilaczem, więc w głównej mierze słucham tego radia dla pogody czy informacji drogowych. Jeszcze losowo słucham Radia Katowice, niejednokrotnie w domu nawet słuchałem audycji Wirtualny Wtorkowy Wieczór, ale niestety odejście cennych dla mnie i innych panów: Juszkiewicza (tak, dokładnie tego od głosu z nawigacji Google) i Mankiewicza może spowodować, że wkrótce i tą audycją przestanę się w końcu interesować.

Awatar użytkownika
Lewokin_PL
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2021, 17:37
Lokalizacja: Wrocław (okolice)
Kontakt:

Re: Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: Lewokin_PL » 02 mar 2022, 19:09

Imo RMF-FM. Najbardziej odpowiada mojemu (nieistniejącemu) zmysłowi muzycznemu. Plus słuchać ich wydań wiadomości co 30 minut.

GrzesF0910
Posty: 29
Rejestracja: 16 kwie 2022, 07:51
Lokalizacja: Ustka

Re: Wasze ulubione stacje radiowe

Post autor: GrzesF0910 » 29 paź 2022, 12:06

Radio plus to moja ulubiona stacja radiowa.
Obrazek

ODPOWIEDZ