Organizujecie LAN party ?

W tym miejscu możemy porozmawiać o konsolach oraz o grach - niezależnie czy komputerowe, czy też konsolowe.
archimedes
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:02

Organizujecie LAN party ?

Post autor: archimedes » 26 cze 2021, 19:35

Czy macie forumowe LAN party ?
Ostatnio zmieniony 27 cze 2021, 10:12 przez archimedes, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
shesellsseashells
Posty: 246
Rejestracja: 14 gru 2018, 12:49

Re: Organizuuje LAN party ?

Post autor: shesellsseashells » 26 cze 2021, 22:29

nie spotkaliśmy się jeszcze z kimś kto to organizuje, po za tym teraz w obecnej sytuacji takie spotkania są bardziej ryzykowne niż wcześniej
możesz jednak spróbować napędzić machinę i uda ci się zorganizować w jakimś mniejszym województwie lan party jeśli ci tak na tym zależy. jestem pewny, że wiele użytkowników by chętnie uczestniczyło jeśli by mieli taką okazję
Między tym
Myślę, że to miłe i przyjemne jest
Miłość mąci w głowie, nie daje spokoju mi
Zła obawa, że cię stracę
Gdy drażnisz mnie

archimedes
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:02

Re: Organizuuje LAN party ?

Post autor: archimedes » 27 cze 2021, 10:09

Pracuje duzo za granica. Wiem jak ludzie sie tam bawia., jak fajnie tworza klimat na retro scenie. wirus ? nieeee, to nie jest tak jak klamie telewizja.
Skladam retro zestaw , wiec jest by uzywac. A lan party sa swietne. Jak nie bedzie chetnych tutaj, na innych forach poszukam.

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Organizujecie LAN party ?

Post autor: Piteusz » 27 cze 2021, 22:02

O ja pierdziele, ale zarąbisty pomysł. Grałbym namiętnie. Ale w co? W Starcrafta? :D
A może Quake World?

Awatar użytkownika
plaidzior
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2021, 02:11
Kontakt:

Re: Organizujecie LAN party ?

Post autor: plaidzior » 28 cze 2021, 13:10

Może by coś wirtualnego ogarnąć? Nie ma to tego charakteru fizycznego lanparty, ale tak czy siak można sobie zagrać. Głosowo przez discorda przykładowo na telefonach, a grać na maszynach retro. Wiadomo, może być problem z postawianiem serwera i podłączanie takiego zabytkowego kompa do sieci to bardzo kontrowersyjna kwestia, ale myślę, że dało by się coś zdziałać

archimedes
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:02

Re: Organizujecie LAN party ?

Post autor: archimedes » 28 cze 2021, 19:16

Ludzie naprawde wy tylko w piwnicy ? :) . w czasie tej straaasznej pandemi zaliczylem mase imprez w czasie pracy w de. Maja tam niezla scene retro. Jak bedzie wiecej chetnch niz 1 i gry do 99r , to miejsce sie znajdzie.

Awatar użytkownika
BluRaf
Posty: 34
Rejestracja: 28 lip 2019, 20:21

Re: Organizujecie LAN party ?

Post autor: BluRaf » 30 cze 2021, 15:14

Tak, na razie "my tylko w piwnicy". Większość tutejszych forumowiczów jeszcze nie miała nawet okazji się spotkać na żywo. Pecetowa scena w Polsce też jest dosyć rozproszona, stąd zbytnio imprez typowo pecetowych w PL nie ma.

Czy byłaby szansa na zorganizowanie fizycznego lan-party wśród forumowiczów? Być może. Ale najpierw wypadałoby to jakoś zorganizować, głównie pod względem miejsca i ewentualnego rachunku za prąd.
Obrazek

ODPOWIEDZ