Thompsonis - Brak informacji na temat tego egzemplarzu

W tym miejscu możemy porozmawiać o konsolach oraz o grach - niezależnie czy komputerowe, czy też konsolowe.
Awatar użytkownika
WolfFaustIsReady
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2022, 22:09
Lokalizacja: Siedlce

Thompsonis - Brak informacji na temat tego egzemplarzu

Post autor: WolfFaustIsReady » 20 maja 2023, 23:39

Witam! :)
Chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat tego egzemplażu konsolki Famicom, a dokładniej Thompsonis Home Computer 3600-50000 Built Pal. Gdy chcę wyszukać jakieś informacje akurat o tym egzemplażu to pojawiają mi się tylko pokrewne. Chciałbym wiedzieć czy jest to w sumie dokładnie to samo, czy może troche inny egzemplarz niż np. zwykły Thompsonis Home computer 3600. Jakie jest wasze zdanie i wiedza na ten temat :?:. Z góry dzięki :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
shesellsseashells
Posty: 245
Rejestracja: 14 gru 2018, 12:49

Re: Thompsonis - Brak informacji na temat tego egzemplarzu

Post autor: shesellsseashells » 21 maja 2023, 11:25

Znalazłem archiwalne ogłoszenie z Allegro
Nazwą bym się raczej nie sugerował, ponieważ chińczycy nazywali to w dość losowy sposób, choć może numer konsoli miał znaczenie w kwestii wbudowanych gier?
Pominąwszy to, jedyne co jest do odczytania to PAL czyli konsola pod region 50hz.

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Thompsonis - Brak informacji na temat tego egzemplarzu

Post autor: Piteusz » 22 maja 2023, 08:21

Wygląda jak typowy bootleg famicona. Ale fakt faktem - zero informacji na ten temat w necie. Musimy to sprawdzić samodzielnie. Spróbuj zrobić zdjęcie spodu i ewentualnie jak się nie obawiasz - rozkręć i sprawdź, jak wyglądają bebechy. Może to jest klon famicona w starym stylu - czyli nie na "jednym zglutowanym chipie" a w całości odwzorowane wszystko.

Ja mam podobny bootleg, ale konsoli Sega Megadrive. Ma wszystko, nawet wejście na Sega CD. Działa ze wszystkim idealnie i w zasadzie jest to sega bez loga sega.

Awatar użytkownika
szkodnik_silnikowy
Posty: 38
Rejestracja: 31 paź 2022, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Thompsonis - Brak informacji na temat tego egzemplarzu

Post autor: szkodnik_silnikowy » 28 maja 2023, 17:35

Miałem tego klona, w środku jest forma pośrednia - nie na glucie, ale 1:1 famicom to to nie jest.

ODPOWIEDZ