Piteusz - twórczość

Forum poświęcone wszelakiej tematyce multimedialnej. Chcesz porozmawiać o muzyce lub też podzielić się śmiesznym obrazkiem/filmikiem? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: Piteusz - pytania związane z kanałem

Post autor: Trocisz » 13 maja 2018, 13:19

Piteusz pisze:
12 maja 2018, 08:38

Chciałbym robić jakieś krótsze filmy przez to. Co w tym wypadku zrobić?
1. Normalnie wydawać filmy z normalnych serii. Ale krótsze (5-6 minut)
2. Wydawać filmy bez serii i robić nieład.
3. Zrobić nowy kanał, tam robić nieład. (Coś jak arhn.eu i arhn2eu)

Jak to rozwiązać? Która droga jest dobra?
To ja ci to wypiszę w punktach żeby być szczegółowym. ;)
1. Najsensowniejsze rozwiązanie w twoim przypadku, bo skoro cię obecnie nie ma bo dorabiasz to jest dobre, bo sobie kanału nie zaniedbasz :)
2. Em em, w ten sposób byś kanał uśmiercił. Trochę na odpierdol :roll: materiałów może i nie ale straciłbyś to coś.
Kwintesencję kanału.
3. Krótko i na temat. PO CO? Przez to będziesz miał 2 razy więcej zmartwień. Jakbyś robił coś specjalnego pod to to tak. Ale w innej opcji, w żadnym wypadku.
i
4. Moje rozwiązanie. Zapas dyskowy. Czyli robienie materiałów na zapas jeśli cię pomysły złapią i masz chwile wolne to ..wiesz :lol: . Chyba nie muszę dalej tłumaczyć. ;)

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Piteusz - pytania związane z kanałem

Post autor: Piteusz » 24 cze 2018, 14:54

Ziiomy. Zrobiłem nową serię - Mój Stary OS. I od razu na sam początek zwaliłem jakość tak, że aż ledwo cokolwiek widać. No, ale większość zna ten system na pamięć, więc przeżyjecie :D. Jak wam się podoba taki koncept? Bardzo łatwo go zrobić, przez co cześciej mogę nad tym pracować :D.

dub21
Posty: 61
Rejestracja: 06 maja 2018, 09:52

Re: Piteusz - pytania związane z kanałem

Post autor: dub21 » 24 cze 2018, 19:36

Dobry pomysł seria Mój Stary Komputer powinna się skupić tylko wyłącznie na hardware. Seria Mój Stary OS się skupić tylko wyłącznie na systemie i jeszcze brakuje jednej serii Mój Stary Software.
PC: LENOVO ThinkPad E480 , LENOVO ThinkPad T580

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Piteusz - pytania związane z kanałem

Post autor: Piteusz » 25 cze 2018, 14:19

W sumie. To byłby swietny pomysł. Moje stare programy - recenzja różnych świetnych programow na stare komputery. Dzięki. Skorzystam! :D

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Piteusz - twórczość

Post autor: Piteusz » 22 maja 2021, 11:09

Przerobiłem ten thread, by informować ludzi o tym, co tworzę i czytać wasze wypowiedzi na ten temat. Z racji tego, że ostatnio nie mam warunków na tworzenie rozbudowanych filmików - wykorzystuję ten czas na układanie życia oraz pracy. Coraz bardziej jestem świadomy, jakie błędy popełniałem i popełniam. Stąd też pora to wszystko naprawiać, póki jest czas.

Napisałem nawet na ten temat post na bloga: https://piteusz.ovh/blog_post.php?mlem=0024
Zastanawiam się, czy ten temat w ogóle jest dobry :D

ODPOWIEDZ