Wasze kanały na YT

Forum poświęcone wszelakiej tematyce multimedialnej. Chcesz porozmawiać o muzyce lub też podzielić się śmiesznym obrazkiem/filmikiem? Zapraszamy tutaj!
Awatar użytkownika
xp234
Posty: 616
Rejestracja: 31 mar 2018, 15:23
Lokalizacja: error 404 - lokalizacji nie znaleziono
Kontakt:

Mój nowy kanał na yt

Post autor: xp234 » 23 kwie 2018, 16:31

https://www.youtube.com/channel/UCwYOLr ... _as=public
Na razie niczego tam nie ma, ale postaram się coś dodać.
Main #1: HP 15 bs000nw, N3060, 8GB, SSD 480GB, Win10 21H1
Main #2: Asus T100TA, Z3775, 2GB, 32GB eMMC + SSD 120GB, Win8.1
Other: Eee PC 1001PQ, Compaq N400c, Thinkpad R60, Toshiba 500CS
http://xp234.ugu.pl

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: Mój nowy kanał na yt

Post autor: Trocisz » 23 kwie 2018, 17:53

Chętnie obczaję ;)

Awatar użytkownika
xp234
Posty: 616
Rejestracja: 31 mar 2018, 15:23
Lokalizacja: error 404 - lokalizacji nie znaleziono
Kontakt:

Re: Mój nowy kanał na yt

Post autor: xp234 » 23 kwie 2018, 18:19

Trocisz pisze:
23 kwie 2018, 17:53
Chętnie obczaję ;)
Spoko, jakby co to dałem ci suba ;)
Main #1: HP 15 bs000nw, N3060, 8GB, SSD 480GB, Win10 21H1
Main #2: Asus T100TA, Z3775, 2GB, 32GB eMMC + SSD 120GB, Win8.1
Other: Eee PC 1001PQ, Compaq N400c, Thinkpad R60, Toshiba 500CS
http://xp234.ugu.pl


Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

YT i ja.

Post autor: Trocisz » 23 kwie 2018, 19:00

W sumie nwm po co to piszę ale ***. Chyba czas coś wyjaśnić skąd się wziąłem w internetach ;)
Cóż moja historia jest zawiła ale zacznę od początku.
Otóż mamy rok pański 2015 kiedy to będąc jeszcze na turnusie rehabilitacyjnym wpadł mi do głowy osobliwy pomysł (który nadal realizuję ale trochę inaczej ;] ) "zostania wielkim youtuberem" i zarabiania na nim tak więc po powrocie do domu parę dni później zakupiłem w Neonecie słuchawki z mikrofonem za 20 zł (byłem idiotą bo były jeszcze lepsze za 40 ale typowa cebula więc wiecie :lol: ).
No i cóż ściągnąłem pierwszy lepszy program do nagrywania (Bandicam a jakże) i zacząłem nagrywać, bez głosu ale bałem się odezwać :lol: .
Gdzieś w listopadzie powiedziałem znajomemu że mam kanał na yt i to był DUŻY BŁĄD. Przez to miałem w 3 klasie gimnazjalnej przesrane. Musiałem uważać co mówię bo już "skargi" leciały do mojej rodziny.
Ale tylko o tym nadmienię więc przechodząc dalej w lutym 2016 po uprzednim pobraniu co "lepszych" materiałów na dysk skasowałem 1 i 2 kanał. Jakiś tydzień pózniej założyłem 3 kanał który działał prężnie przez rok bez wiedzy moich "znajomych", jakże serdecznych i "pomocnych". Zafascynowałem się w tamtym okresie historią alternatywną i mappingiem (nie tym co myślicie a w sensie mapy i ich robienie ;)).

Wspomniany ów 3 kanał:https://www.youtube.com/channel/UC4-_1_ ... w/featured

Ogółem 3 kanał kręcił się wyśmienicie wypuściłem na nim 150 filmów ale pod koniec 2016 roku zacząłem czuć że czegoś mi brakuje, jakiejś większej społeczności. Miałem zamiar potworzyć ze 3 kanały tematyczne. Pierwszy o publicystyce, drugi o historii, a trzeci nie pamiętam xD. Stanęło na pierwszym ale tylko jako pomyśle i kanale.
Robiłem swoje dalej aż gdy rok temu "przywaliły" sie do mnie pewne grupy typu ZEN (coś podobnego do karaczana z tą różnicą że się przedstawiają za uberhakerów mimo że max jest tam z 5 osób). Postanowiłem dać sobie z tym spokój na jakiś czas, w międzyczasie w lipcu miałem dramę (a jakże!), no i odezwał się do mnie dobry widz a raczej przyjaciel (Kapibar dawniej Kapibar Ment0r) z którym stworzyliśmy na podstawie jego pomysły collabową serię mappingową ( wiem jak to brzmi xD ale plany były dalekie) niestety powstało 8 odcinków ale więz jaka między nami się stworzyła to sobie nie wyobrażacie :D
Dostałem zaproszenie na server na Discordzie i poznałem ekipę z którą obecnie (z małymi zmianami) się kontaktuje stale po dziś dzień :D .
Dałem sobie spokój z owym 3 kanałem założyłem już 5 kanał (ale nie jestem rekordzistą w tej dziedzinie xD) który ciągnę dalej i nie mam już zamiaru (póki co bo nie wiem jak za 5-10 lat będzie) go opuszczać.
Tyle.
P.S Poniżej w podpisie macie link do wspomnianego 5 kanału do którego naturalnie zapraszam :geek:

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: YT i ja.

Post autor: Piteusz » 23 kwie 2018, 23:01

Ciekawa historia. Niestety najlepiej się nie atencjuszować i pomału zdobywać widzów dobrym contentem. Oczywiście ja Tobie tego nie zarzucam. Po prostu ja wyznaję taką zasadę, dlatego w filmikach nie robię z siebie jakiegoś celebryty, jak niektórzy potrafią :D. I wiesz o kogo chodzi... Chociaż w sumie, możesz nie wiedzieć, kogo akurat mam na myśli, bo takich jutuberów jest za dużo. Tak czy siak - za młodu często wyłazi dziecinada ludzi, którzy niszczą czyjeś kanały, bo... coś. Nie wiem, dokładnie co. Za moich czasów tak ludzie niszczyli fora, strony z księgą gości lub przejmowało się irce :D. Na useneta niestety jestem za młody już. Dodatkowo zauważyłem filmik o Gry.pl. Zabawne jest to, że kiedyś w 2003 roku grałem na tym portalu w gierki z kolegami. Była tam taka bardzo kiepska gra "X-Climber 2" oraz parę innych gierek. Chyba max 20 było, czy coś. Sterowanie w x-climberze było tak spartolone, że każdy robił challenge, kto dalej przejdzie. Aż nam się udało przejść. To była platformówka, gdzie się kierowało taką żółtą kulką na wrotkach. Zbierało się monetki i było wszędzie niebieskie tło. Potworność, ale nostalgia jest :D. I o dziwo mapping skojarzył mi się z tym, o czym mówisz. Wiem, bo sam kiedyś czymś podobnym się zajmowałem :D. I piąty kanał? Rozumiem. Ja też miałem 4 profile na gronie (każde wcześniejsze skasowane bo cośtam) oraz 5 profili na last.fm (każde wcześniej pozostawione, bo szkoda mi było skasować TRU gustu muzycznego). Aż zasubksrybowałę to piąte konto. Niech stanie się mlem.

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Mój nowy kanał na yt

Post autor: Piteusz » 23 kwie 2018, 23:05

Powinieneś zarzucić jakiś motyw na tym kanale. Niekoniecznie musisz robić filmik w stylu "co ja robiem tutej" a bardziej delikatnie opisywać conieco w różnych filmikach to, co lubisz, po co stawiasz takie maszynki i co chcesz innym przekazać. Ewentualnie zrobić jakieś tutoriale w stylu "jak zainstalować aero w viście na virtualboksie". To krok pierwszy. Dalsze kroki podam, jak będą postępy. Daję substykanta i szczekam na dalsze filmiki :}

Erwto

Re: YT i ja.

Post autor: Erwto » 25 kwie 2018, 20:39

Też swego czasu próbowałem coś nagrywać. :D Szkoda tylko że jestem zbyt nieśmiałą osobą by spróbować coś nagrać z głosem,wiadomo filmy bez komentarza głosowego nie są tak dobre a pomysłów może i miałbym parę.Kanałów też miałem trochę lecz każdy z nich usunąłem tak jak kolega Trocisz.Może to i źle bo zmarnowałem tylko czas ale jakieś tam doświadczenia jednak zebrałem i może kiedyś je wykorzystam. :D

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: YT i ja.

Post autor: Piteusz » 25 kwie 2018, 22:29

Ja tam bym z chęcią obejrzał. Polecam nagrać filmik o czymś, czego na yt jeszcze nikt nie zrobił (jak robisz po polsku, to możesz zakres ograniczyć do Polski :D). Tak samo zrobiłem z "Moim Starym Komputerem". Nikt w 2014 roku nie robił dłuższych filmików o takich starych, złomowych i nostalgicznych komputerach. Jeżeli już robił, to je głownie pokazywał, a nie miał jakiegoś przesłania filmik. Ja staram się (nie zawsze wychodzi, jak również nie zawsze moje filmiki wychodzą) robić jakieś przesłanie. Jakiś cel filmika. Staram się odpowiadać na pytanie. Przepraszam, jeżeli to zabrzmiało bardzo bufoniasto. Ja się tylko staram tak robić :D. Czy mi wychodzi - Wy musicie na to pytanie odpowiedzieć :D. Tobie też polecam tak nagrywać filmy. Nie ważne, czy będziesz nagrywał z głosem, czy bez (polecam jednak spróbować poeksperymentować z mikrofonem i ponagrywać z głosem) i nagrać coś, co ma przyczynę, jest tego mało i ma jakiś cel - nauczenia czegoś lub może rozśmieszenia widza. Działaj! Chętnie zasubsztajluję :D

Awatar użytkownika
Ark_mage2
Posty: 30
Rejestracja: 20 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: C:\Users\Ark_mage2
Kontakt:

Ark_mage2 - mój kanał

Post autor: Ark_mage2 » 03 maja 2019, 23:20

Witam. Chciałbym wam przedstawić swój kanał na YouTube.

Kanał jest dosyć podobny do kanału Piteusza. Wrzucam na niego filmy, jak naprawiam komputery. Są także filmy o różnych sprzętach (opowiadam o nich, pokazuję ich możliwości itp.), a także filmy o systemach Windows (nie tylko znane wszystkim wersje finalne, ale także wersje rozwojowe). Planuję także pokazywać gry (zarówno nowsze, jak i nostalgiczne powroty do gier z dzieciństwa).

Oto i mój kanał:

https://www.youtube.com/user/TheArkMage2PL
Dua Lipa best waifu :3

ODPOWIEDZ