Hexidous

Forum poświęcone wszelakiej tematyce multimedialnej. Chcesz porozmawiać o muzyce lub też podzielić się śmiesznym obrazkiem/filmikiem? Zapraszamy tutaj!
Hexidous
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2018, 22:07

Hexidous

Post autor: Hexidous » 22 cze 2018, 22:15

Głównie nagrywam serie "Let's Play" ze starych konsol przy użyciu emulatorów jak PS2, Nintendo Gamecube, Wii, Wii U i tym podobne.Być może jak moja widownia wzrośnie wraz z kolejnym przyrostem planuję tworzyć Vlogi technologiczne lub Dzienne obrazujące moją rutynę.Obecnie prócz nagrywania gier trudzę się również streamingiem na YT jeśli mam kupę wolnego czasu i nie mam prawdopodobnie wtedy żadnego konkretnego pomysłu co robić dalej :)
Poniżej podaję link do mojego kanału :)
https://www.youtube.com/channel/UCJSOoG ... subscriber

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Hexidous

Post autor: Piteusz » 23 cze 2018, 12:20

Masz kupę wolnego czasu? No to mamy wschodzącą gwiazdę youtube! Aczkolwiek polecałbym tworzyć specyficzny charakter kanału, którego nie można powtórzyć. Postaraj się zachęcić sobą i swoim contentem ludzi, by wracali do Ciebie. Kluczowe jest robienie czegoś, czego nikt inny nie zrobił wcześniej... Aczkolwiek z głową - i szczególnie jeżeli chodzi o publicystykę.

Polecałbym początkowo się właśnie na niej skupić, nie na lets playach. Bowiem obecnie tym żyje teraz youtube. Nagraj coś o grze, zamiast grać w grę. Zrób śmiechową recenzję jakieś gry. Opowiedz o jakimś gorącym temacie - np. mikropłatnościach w grach, czy coś (to tylko przykład). Gameplaye są ok, jak Twój kanał będzie już wyrobioną marką :D. Jak zdobyć widzów? Fajnym, niepowtarzalnym contentem!

Btw. to są porady, nie pociski. Nie mówię, że tak nie robisz. Po prostu staraj się dzielnie trzymać tego - a wiedz, że coś z tego wyjdzie :D

ODPOWIEDZ