Lenovo Tab 3 7 Essential - Co można jeszcze z tego wykrzesać?

Forum poświęcone telefonom. Zarówno starym jak i nowym. Aczkolwiek z racji tematyki forum - głownie będziemy gadać o starych.
Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Lenovo Tab 3 7 Essential - Co można jeszcze z tego wykrzesać?

Post autor: Trocisz » 15 lis 2020, 20:39

Witam po dość sporej przerwie :D

I od razu przychodzę z pytaniem, jaki Custom ROM polecacie pod wsadzenie na ten tablet; Bo i tak ten tablet głównie leży, z tego powodu że obecnie prawie codziennie korzystam z Lumii 640 LTE (tak wiem że Windows Phone już traci wsparcie ale o Lumii i WP się rozpiszę za jakiś czas więc spokojnie, wiadra żalu i goryczy na Microsoft się poleją ;)) ;
A sądzę że za jakiś czas i tak przyjdzie jego kres więc może do czegoś go wykorzystać.

Kartosz
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwie 2018, 23:22

Re: Lenovo Tab 3 7 Essential - Co można jeszcze z tego wykrzesać?

Post autor: Kartosz » 22 lis 2020, 13:57

Jeśli chodzi o Custom ROMy z nowszym Androidem w tym tablecie, to na Mediateku zapomnij ze względu na brak źródeł sterowników (choć nie wiem jak wygląda sprawa z Treble w nowszych urządzeniach), ale to jeszcze nie oznacza, że to tablet do niczego się nie nadaje. Może dobrym pomysłem, aby wskrzesić tablet jest użycie go do czytania lektur w formie ebooków (jeśli nie przeszkadza ci jasny wyświetlacz, choć filtr niebieskiego światła np. Twilight może rozwiązać problem).

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: Lenovo Tab 3 7 Essential - Co można jeszcze z tego wykrzesać?

Post autor: Trocisz » 22 lis 2020, 18:44

Kartosz pisze:
22 lis 2020, 13:57
Jeśli chodzi o Custom ROMy z nowszym Androidem w tym tablecie, to na Mediateku zapomnij ze względu na brak źródeł sterowników (choć nie wiem jak wygląda sprawa z Treble w nowszych urządzeniach), ale to jeszcze nie oznacza, że to tablet do niczego się nie nadaje. Może dobrym pomysłem, aby wskrzesić tablet jest użycie go do czytania lektur w formie ebooków (jeśli nie przeszkadza ci jasny wyświetlacz, choć filtr niebieskiego światła np. Twilight może rozwiązać problem).
No to cóż wychodzi na to że sam muszę wykombinować, bo zaskakująco znalazłem parę rzeczy więc tutaj przerwę i dam znać jak będę mieć więcej czasu co z tym dokonałem ;)

ODPOWIEDZ