Przygarnę... modemy od Neostrady (i nie tylko)!

Mini dział handlowy, który ma służyć wymianie sprzętu. Zanim założysz ogłoszenie, koniecznie przeczytaj regulamin działu handlowego!
Awatar użytkownika
Piotr86PL
Posty: 43
Rejestracja: 20 wrz 2020, 18:17
Lokalizacja: SYS:

Przygarnę... modemy od Neostrady (i nie tylko)!

Post autor: Piotr86PL » 08 sie 2021, 14:37

Dzień dobry!

Chętnie przygarnę różne modemy ADSL/VDSL od Neostrady, Netia innych usług. Niezależnie czy na USB czy w formie routerów - chociaż te pierwsze mile widziane. Szczególnie interesują mnie sprzęty, które kiedyś oferowała Telekomunikacja Polska i Orange w usłudze Neostrada i innych. Modem ADSL/VDSL charakteryzuje się tym, że ma gdzieś na sobie złącze mniejsze od standardowego RJ-45, które nazywa się RJ-11. Często jest opisane jako: DSL, xDSL, ADSL, ADSL/VDSL, LINE, Linia itd. Gniazda opisane jako: FXS, FXO, Telephone, Phone to są gniazda wbudowanej bramki VoIP - takie sprzęty raczej mnie nie interesują. Oczywiście może być tak, że modem ma i gniazdo LINE i gniazdo FXS- takie będą. Do modemów do Neostrady mile widziana płytka (szczególnie do tych na USB). Jeżeli chodzi o wysyłkę to się wszystko uzgodni. Dziękuję z góry :>

Baero
Posty: 18
Rejestracja: 11 maja 2022, 14:20

Re: Przygarnę... modemy od Neostrady (i nie tylko)!

Post autor: Baero » 01 lip 2022, 22:34

Trochę odkopię temat. Ostatnio kupowałem różną zbieraninę sprzętu i trafił się F@st 800 z brandem Neostrady. Nadal byłbyś zainteresowany? Po podłączeniu do USB świecą się diody. Dalej nie sprawdzany, bo już światłowód u mnie zawitał
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba83
Posty: 82
Rejestracja: 16 lis 2021, 22:38
Lokalizacja: Dolna Grupa

Re: Przygarnę... modemy od Neostrady (i nie tylko)!

Post autor: Kuba83 » 13 sie 2022, 18:15

Baero pisze:
01 lip 2022, 22:34
Trochę odkopię temat. Ostatnio kupowałem różną zbieraninę sprzętu i trafił się F@st 800 z brandem Neostrady. Nadal byłbyś zainteresowany? Po podłączeniu do USB świecą się diody. Dalej nie sprawdzany, bo już światłowód u mnie zawitał
Obrazek
Witam!
Mój pierwszy modem, pierwszy internet.
2003 rok, dawali też Thomsony i potem taki miałem

ODPOWIEDZ