Pokaż - Swoją Kartę Graficzną

Chcesz pokazać swój pulpit, biurko, stary komputer, podzespoły lub swój projekt programistyczny? Zapraszamy do Galerii Komputerowej!
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1027
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Pokaż - Swoją Kartę Graficzną

Post autor: Piteusz »

lugiuno pisze: 05 cze 2024, 19:52 ale co ma jedno do drugiego
to wspomnienie o sterowniku ma tylko pokazać, że nie wiem kto mógłby być potencjalnym nabywcą takiej karty - dlatego to, że wisi za 100+ zł na allegro nic nie znaczy, bo nikt szczerze takiej karty już nie kupi (a na pewno nie za 100 zł)
Ja wiem kto takie rzeczy kupuje. To jest bardzo proste. Kupują to trzy typy osób:
  • Osoby nieogarnięte
  • Osoby, które bardzo potrzebują jakiejkolwiek karty a nie mają pieniędzy (choć pewnie są lepsze oferty)
  • Ludzie, co uważają, że w7 jest "retro youngtimer" i w ogóle W7 był wydany tyle lat temu, ile oni mają (15 lat)
Do trzeciej grupy kwalifikują się też osoby, które chcą zrobić taki komputer z ciekawości, by nadrobić tamten okres - np. ja. To są takie aukcje, które mają wisieć i wisieć, aż w końcu ktoś wpadnie :D
Awatar użytkownika
Dariusz 64
Posty: 1480
Rejestracja: 01 lis 2018, 15:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Pokaż - Swoją Kartę Graficzną

Post autor: Dariusz 64 »

Piteusz pisze: 06 cze 2024, 10:14 Ja wiem kto takie rzeczy kupuje. To jest bardzo proste.
  • Osoby nieogarnięte
Zostałem zdemaskowany i "obnażony" :o :? :lol:

Ale jest nas wielu (legion) ,nazywają nas kolekcjonerami ,zbieraczami staroci ,et cetera .
A i nie mylić nas z handlarzami (co tanio kupią a chcą drogo sprzedać) .My kupujemy dla "dzikiej przyjemności" posiadania w/w eksponatów .Możliwe że "normalni" to my nie jesteśmy ,ale -ale ,czy ty też nie mieścisz się w w/w definicji :?: :lol:
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1027
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Pokaż - Swoją Kartę Graficzną

Post autor: Piteusz »

Dariusz 64 pisze: 06 cze 2024, 12:02
Piteusz pisze: 06 cze 2024, 10:14 Ja wiem kto takie rzeczy kupuje. To jest bardzo proste :D .
  • Osoby nieogarnięte
Zostałem zdemaskowany i "obnażony" :o :? :lol:

Ale jest nas wielu (legion) ,nazywają nas kolekcjonerami ,zbieraczami staroci ,et cetera .
A i nie mylić nas z handlarzami (co tanio kupią a chcą drogo sprzedać) .My kupujemy dla "dzikiej przyjemności" posiadania w/w eksponatów .Możliwe że "normalni" to my nie jesteśmy ,ale -ale ,czy ty też nie mieścisz się w w/w definicji :?: :lol:
A nie nie. Ja mówiłem o kupowaniu w cenie 100-150zl. Ty jesteś ogarniętym kozakiem i kupujesz za 10x mniej :D
ODPOWIEDZ