Walka z wypaleniem, spuścizna projektu Piteusz oraz plany na przyszłość - Komentarze

W tym miejscu możesz skomentować artykuły pojawiające się na moich stronach
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1027
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Walka z wypaleniem, spuścizna projektu Piteusz oraz plany na przyszłość - Komentarze

Post autor: Piteusz »

Komentarze do posta "Walka z wypaleniem, spuścizna projektu Piteusz oraz plany na przyszłość".
Link do posta na blogu: https://piteusz.ovh/blog_post.php?mlem=0028
Awatar użytkownika
Stasieusz
Posty: 286
Rejestracja: 24 maja 2023, 22:18
Lokalizacja: Gmina Choroszcz
Kontakt:

Re: Walka z wypaleniem, spuścizna projektu Piteusz oraz plany na przyszłość - Komentarze

Post autor: Stasieusz »

Było by smutno, gdybyś przestał nagrywać filmy na YouTube i prowadzić forum. W 2019 roku jakoś sam z siebie zainteresowałem się starymi komputerami, chociaż chyba bardziej laptopami. Wpisałem w Google frazę "stare laptopy" i wszedłem w zakładkę Wideo. Trafiłem na Twój filmik z laptopem Compaq Armada 1700, potem obejrzałem film z iBookiem i jakoś tak zacząłem oglądać dalej te filmy. Z początku myślałem, czemu mówisz "zesrać się", "pierdzielnie" i tak dalej, ale jakoś do tego się przyzwyczaiłem i nawet zaczęło to być w miarę śmieszne. W 2021 roku dołączyłem do Discorda, ale nie pisałem tam, zresztą wysłałem rok temu tam dwie wiadomości na kanale #cyberia-irc i to tyle. Na forum panuje lepsza atmosfera i nie ma tutaj "wylewania swojego .......... niczym gimnazjalista na murach szkolnych kredą" :-). Filmy śledzę do dziś, a na forum założyłem konto rok temu w swoje urodziny. Była to dobra decyzja, przyjął się mój temat o żarówkach, a na iluminacje24 wpadło parę osób z tego miejsca. Uważam, że powinieneś odnaleźć dla siebie czas, przemyśleć parę spraw i spróbować wrócić do tej satysfakcji, którą miałeś kiedyś przy prowadzeniu tych projektów. Nawet będzie git, jak nagrasz krótki filmik na kilka miesięcy/jakiś czas. Powodzenia :-).

Btw. Co to za monitor na trzecim zdjęciu? Czyżby Samsung? U nas w szkole w sali komputerowej jest podobny monitor na wystawce. Lampka za monitorem pewnie na świetlówce? Kształtem przypomina taką na świetlówkę.
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1027
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Walka z wypaleniem, spuścizna projektu Piteusz oraz plany na przyszłość - Komentarze

Post autor: Piteusz »

Stasieusz pisze: 15 cze 2024, 17:05 Było by smutno, gdybyś przestał nagrywać filmy na YouTube i prowadzić forum. W 2019 roku jakoś sam z siebie zainteresowałem się starymi komputerami, chociaż chyba bardziej laptopami. Wpisałem w Google frazę "stare laptopy" i wszedłem w zakładkę Wideo. Trafiłem na Twój filmik z laptopem Compaq Armada 1700, potem obejrzałem film z iBookiem i jakoś tak zacząłem oglądać dalej te filmy. Z początku myślałem, czemu mówisz "zesrać się", "pierdzielnie" i tak dalej, ale jakoś do tego się przyzwyczaiłem i nawet zaczęło to być w miarę śmieszne. W 2021 roku dołączyłem do Discorda, ale nie pisałem tam, zresztą wysłałem rok temu tam dwie wiadomości na kanale #cyberia-irc i to tyle. Na forum panuje lepsza atmosfera i nie ma tutaj "wylewania swojego .......... niczym gimnazjalista na murach szkolnych kredą" :-). Filmy śledzę do dziś, a na forum założyłem konto rok temu w swoje urodziny. Była to dobra decyzja, przyjął się mój temat o żarówkach, a na iluminacje24 wpadło parę osób z tego miejsca. Uważam, że powinieneś odnaleźć dla siebie czas, przemyśleć parę spraw i spróbować wrócić do tej satysfakcji, którą miałeś kiedyś przy prowadzeniu tych projektów. Nawet będzie git, jak nagrasz krótki filmik na kilka miesięcy/jakiś czas. Powodzenia :-).

Btw. Co to za monitor na trzecim zdjęciu? Czyżby Samsung? U nas w szkole w sali komputerowej jest podobny monitor na wystawce. Lampka za monitorem pewnie na świetlówce? Kształtem przypomina taką na świetlówkę.
Damn - aż tak źle jest na discordzie? W 2021 już było bardziej wszystko ogarnięte, choć borykaliśmy się z silnymi rajdami zarówno na forum jak i Discorda. Możliwe, że trafiłeś na ten moment. Teraz jest moim zdaniem troszkę lepiej. Co do monitora - to LG Flatron 19 calowy (chyba model W1952S) a lampka też świetlówkowa.
Awatar użytkownika
Stasieusz
Posty: 286
Rejestracja: 24 maja 2023, 22:18
Lokalizacja: Gmina Choroszcz
Kontakt:

Re: Walka z wypaleniem, spuścizna projektu Piteusz oraz plany na przyszłość - Komentarze

Post autor: Stasieusz »

Piteusz pisze:
> [quote=Stasieusz post_id=7470 time=1718463919 user_id=533]
> Było by smutno, gdybyś przestał nagrywać filmy na YouTube i prowadzić
> forum. W 2019 roku jakoś sam z siebie zainteresowałem się starymi
> komputerami, chociaż chyba bardziej laptopami. Wpisałem w Google frazę
> "stare laptopy" i wszedłem w zakładkę Wideo. Trafiłem na Twój
> filmik z laptopem Compaq Armada 1700, potem obejrzałem film z iBookiem i
> jakoś tak zacząłem oglądać dalej te filmy. Z początku myślałem, czemu
> mówisz "zesrać się", "pierdzielnie" i tak dalej, ale
> jakoś do tego się przyzwyczaiłem i nawet zaczęło to być w miarę śmieszne. W
> 2021 roku dołączyłem do Discorda, ale nie pisałem tam, zresztą wysłałem rok
> temu tam dwie wiadomości na kanale #cyberia-irc i to tyle. Na forum panuje
> lepsza atmosfera i nie ma tutaj "wylewania swojego .......... niczym
> gimnazjalista na murach szkolnych kredą" :-). Filmy śledzę do dziś, a
> na forum założyłem konto rok temu w swoje urodziny. Była to dobra decyzja,
> przyjął się mój temat o żarówkach, a na iluminacje24 wpadło parę osób z
> tego miejsca. Uważam, że powinieneś odnaleźć dla siebie czas, przemyśleć
> parę spraw i spróbować wrócić do tej satysfakcji, którą miałeś kiedyś przy
> prowadzeniu tych projektów. Nawet będzie git, jak nagrasz krótki filmik na
> kilka miesięcy/jakiś czas. Powodzenia :-).
>
> Btw. Co to za monitor na trzecim zdjęciu? Czyżby Samsung? U nas w szkole w
> sali komputerowej jest podobny monitor na wystawce. Lampka za monitorem
> pewnie na świetlówce? Kształtem przypomina taką na świetlówkę.
> [/quote]
>
> Damn - aż tak źle jest na discordzie? W 2021 już było bardziej wszystko
> ogarnięte, choć borykaliśmy się z silnymi rajdami zarówno na forum jak i
> Discorda. Możliwe, że trafiłeś na ten moment. Teraz jest moim zdaniem
> troszkę lepiej. Co do monitora - to LG Flatron 19 calowy (chyba model
> W1952S) a lampka też świetlówkowa.

Obecnie to chyba nie, aczkolwiek w 2021 roku można było ujrzeć "rzucanie ku*wami" i nie tylko. Dzięki za info, mam jakieś pudło po monitorze kineskopowym LG, zobaczę co to za model. Fajnie, że na świetlówce, masz ją jeszcze?
ODPOWIEDZ