Konkurs na Złotą Łopatę

Zanim zaczniesz pisać, przeczytaj Regulamin oraz nasze krótkie FAQ. Porozmawiaj z nami na IRC!
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Konkurs na Złotą Łopatę

Post autor: Piteusz » 23 lut 2022, 07:49

Z racji tego, że jest sporo fajnych tematów, które zostały mocno zakopane, a ja nie lubię zamykać starych i nadal dobrych tematów - ogłaszam konkurs na Złota Łopatę!

Ktokolwiek otworzy start temat w jak najbardziej interesujący sposób, z interesującym postem wygra range. Ranga będzie miała wybrana nazwę przez zwycięzcę (w tematyce komputerów) i wybrany kolor.

Osoby, które nie zajmą pierwszego miejsca, mogą liczyć na inne, stworzone już przez nas rangi.

Konkurs trwa do 15stego Marca. Ma on charakter niezobowiązujący i głównie mam na celu rozruszanie forum po ostatnich zmianach.

Życzę powodzenia! :D

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Konkurs na Złotą Łopatę

Post autor: Piteusz » 15 mar 2022, 07:11

Dziś, jak wrócę z pracy - zacznę analizować wyniki naszego mini konkursu. Póki co - jeszcze jest czas, by coś ugrać :D

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Konkurs na Złotą Łopatę

Post autor: Piteusz » 19 mar 2022, 10:08

No i ogłaszam wyniki konkursu. Oceniałem posty pod względem merytorycznym oraz to, czy został temat pociągnięty dalej. Brałem pod uwagę posty tylko od 23 Lutego.

Oto wyniki:
Pierwsze miejsce:
- Dariusz64 odkopujący temat Alternatywa dla drożyzny w temacie podzespołów retro PC ?
- Lele odkopujący temat Windows 10 Pro - czy jest możliwy debloat?

Drugie miejsce:
- Sofix111
- Starcraft2fan
Za odkopanie paru starych tematów w fajny sposób.

Dariusza64 oraz Lele poproszę o kontakt na PW w celu ustalenia specjalnej rangi. Natomiast Sofix111, Starcraft2fan i też Lele otrzymują ode mnie specjalną rangę zwaną Sensei (Dariusz64 już ją ma :D).

Zablokowany