Retro Sprzęt -Co ostatnio kupiłeś ,dostałeś ,znalazłeś - Pokaż

Chcesz pokazać swój pulpit, biurko, stary komputer, podzespoły lub swój projekt programistyczny? Zapraszamy do Galerii Komputerowej!
Awatar użytkownika
szkodnik_silnikowy
Posty: 41
Rejestracja: 31 paź 2022, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Retro Sprzęt -Co ostatnio kupiłeś ,dostałeś ,znalazłeś - Pokaż

Post autor: szkodnik_silnikowy »

Dariusz 64 pisze: 30 cze 2024, 16:39
szkodnik_silnikowy pisze: 30 cze 2024, 12:44
Dariusz 64 pisze: 30 cze 2024, 10:33

Płyta serwerowa Intel STL2 (Tupelo) z procesorami P3/993 MHz/1,5 GB SDRAM
Uruchomiła się ,ale szczegółowe testy przeprowadzę dopiero po 15.07 2024. Teraz mam "dni świra w pracy".
Nie traktuję w/w zakupów jako lokaty gotówki ,kupuję do kolekcji -na wymianę z innymi kolekcjonerami .
A za co chcesz sie wymienić? Mogę oddać pół nerki i paczkę dyskietek 720kb :lol:
Hojna propozycja "biznesowa" :lol: Ale nerki ,to nie wątroba i połówka na nic się nie przyda :lol: Ale ta paczka dyskietek 720 kb ,no to już jakaś propozycja :lol:

Małe sprostowanie .Trochę źle się wyraziłem w poprzedniej wypowiedzi ,zdanie powinno brzmieć :
"Nie traktuję w/w zakupów jako lokaty gotówki ,kupuję do kolekcji -lub kupuję niektóre podzespoły ,na wymianę z innymi kolekcjonerami ."
Ta płyta trafi do kolekcji ,jak i ta : ABit AB-BE6-II ,z procesorem Celeron 500MHz + adapter + 512 (2x256)MB SDRAM+ maskownica.Jeżeli się uruchomi ,toż to RAID :!: :D
A tak zapytam, skąd ty wygrzebujesz takie cuda? W Lubelskim macie jakieś spawny retrokomputerów czy co?
Awatar użytkownika
Dariusz 64
Posty: 1485
Rejestracja: 01 lis 2018, 15:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Retro Sprzęt -Co ostatnio kupiłeś ,dostałeś ,znalazłeś - Pokaż

Post autor: Dariusz 64 »

szkodnik_silnikowy pisze: 30 cze 2024, 19:41 A tak zapytam, skąd ty wygrzebujesz takie cuda? W Lubelskim macie jakieś spawny retrokomputerów czy co?
No w całym Lubelskim to nie,ale w Lublinie ...
A tak na poważnie. Trzeba odwiedzać :
-Wyprzedaże garażowe.
-Giełdy staroci .
Trzeba być systematycznym i cierpliwym ."Zaprzyjaźnić" się z Sprzedawcami .
Nie oszukujmy się tylko na takich "imprezach można dorwać" w/w cudeńka .
ODPOWIEDZ