cc

Masz problem z komputerem lub z oprogramowaniem? Napisz tutaj, postaramy się pomóc!
PradoLinieje
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:57

cc

Post autor: PradoLinieje »

ccc
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2023, 22:26 przez PradoLinieje, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
shesellsseashells
Posty: 271
Rejestracja: 14 gru 2018, 12:49

Re: Czy mój macbook pociągnie monitor samsung SyncMaster 710n?

Post autor: shesellsseashells »

Pociągnie w sensie pociągnie go na drugi koniec świata o ile kable wytrzymają czy po prostu będzie współgrał z tym sprzętem? Nie widzę aby Macbook nie wspierał starych monitorów bowiem obsługuje niższe rozdzielczości od 720p
Awatar użytkownika
lugiuno
Posty: 167
Rejestracja: 22 cze 2019, 16:07

Re: Czy mój macbook pociągnie monitor samsung SyncMaster 710n?

Post autor: lugiuno »

biorąc pod uwagę, że to stary generyczny monitor o jednak nie nadzwyczajnie niskiej czy nadzwyczajnie wysokiej rozdzielczości - da radę
da nawet radę pociągnąc ekran o rozdzielczości 2560x1600. Czyli taki Dell U3011 (lub inny dowolny NEC, EIZO, Lenovo czy HP z taką samą rozdzielczością) czy dowolny monitor 2560x1440 też będzie na luzie obsługiwany
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1042
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Czy mój macbook pociągnie monitor samsung SyncMaster 710n?

Post autor: Piteusz »

Bezproblemowo da radę to uciągnąć. Musisz jednak znaleźć dwie przejściówki:
Opcja 1:
D-Sub do DVI + DVI do Mini Display Port

Opcja 2:
D-Sub do HDMI + HDMI do Mini Display Port

Macbook Air z 2011 korzysta z "Thunderbolta 2.0", który jest niczym innym jak Mini Display Portem + dodatkowe funkcje. Same przejściówki mogą Cię jednak dość dużo kosztować. Na tyle dużo, że aż całe przedsięwzięcie może być nieopłacalne. Dlatego poszukaj też przy okazji jakiegoś monitora z DVI lub HDMI tanio i dokup przejściówkę DVI/HDMI na Mini Display Port.
ODPOWIEDZ