Co sądzicie o?

Każdy czasem ma ochotę pogadać o czymś innym niż komputery. Stąd też powstało to forum.
Awatar użytkownika
Altair
Posty: 137
Rejestracja: 15 sie 2023, 14:44

Re: Co sądzicie o?

Post autor: Altair »

Co sądzicie o programach typu Clickteam Fusion 2.5?
Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1039
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Co sądzicie o?

Post autor: Piteusz »

Stasieusz pisze: 11 lip 2024, 18:31 Co sądzicie o Iluminacje24? :D
(Pytanie na serio)
Żarówki i takie oświetlenie to jest bardzo niecodzienne zainteresowanie i powiem szczerze, że do teraz nie wiem, co o tym myśleć. Jeżeli Ci się podoba to jednak, to fajnie - nie robisz komuś krzywdy i może kiedyś zdobędziesz pracę jako oświetleniowiec :D.
Altair pisze: 17 lip 2024, 10:49 Co sądzicie o programach typu Clickteam Fusion 2.5?
To jest silnik do tworzenia gier 2D? Ciekawe. Robili na tym nawet grę AVGN, z tego, co widzę. Ciekawi mnie, czemu w drugiej części przeszli na Unity. Nie mniej pewnie ciekawe i licencja nie jest aż tak strasznie droga. AVGN1 działał bardzo dobrze na ziemniaku, więc chyba to jest całkiem OK silnik.
Awatar użytkownika
Stasieusz
Posty: 302
Rejestracja: 24 maja 2023, 22:18
Lokalizacja: Gmina Choroszcz
Kontakt:

Re: Co sądzicie o?

Post autor: Stasieusz »

Piteusz pisze: 18 lip 2024, 09:57
Stasieusz pisze: 11 lip 2024, 18:31 Co sądzicie o Iluminacje24? :D
(Pytanie na serio)
Żarówki i takie oświetlenie to jest bardzo niecodzienne zainteresowanie i powiem szczerze, że do teraz nie wiem, co o tym myśleć. Jeżeli Ci się podoba to jednak, to fajnie - nie robisz komuś krzywdy i może kiedyś zdobędziesz pracę jako oświetleniowiec :D.
W sumie racja, ale dziękuję za opinię :D. Od ostatniego pokazu kolekcji troszkę się zmieniło, pokażę to za jakiś czas :D.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Altair
Posty: 137
Rejestracja: 15 sie 2023, 14:44

Re: Co sądzicie o?

Post autor: Altair »

Piteusz pisze: 18 lip 2024, 09:57 To jest silnik do tworzenia gier 2D? Ciekawe. Robili na tym nawet grę AVGN, z tego, co widzę. Ciekawi mnie, czemu w drugiej części przeszli na Unity. Nie mniej pewnie ciekawe i licencja nie jest aż tak strasznie droga. AVGN1 działał bardzo dobrze na ziemniaku, więc chyba to jest całkiem OK silnik.
Można robić 2D i uproszczone 3D. Gry, ale też jakieś proste programy na upartego też się da. Co do cen zależy, jak na to spojrzeć, ale zasadniczo nie ma tragedii i biorąc pod uwagę, że pracując w tym programie, nie trzeba umieć programować to cena, jest znośna. Szczególnie w czasie promocji.

Edit 22.07
Co sądzicie o programach typu Nvu, Kompozer czy z nowszych darmowych openElement, a z płatnych WYSIWYG Web Builder?
ODPOWIEDZ